Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Skoda Fabia
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda > Fabia 1
Andrei112957
Salutare,

Am si eu o intrebare. Am la dispozitie maxim 10000E. Un prieten mi-a propus si gasit Skoda Fabia model vechi, motor 1,2/ABS/geamuri electrice/30000km/aer/etc. la 8000E. Credeti ca este un pret bun?

Va multumesc din suflet

Un incepator nepriceput:).
Kun95299
depinde si cati ani are? Eu am dat pe unul de 2 ani si 60.000 km, 1.4 MPI, 68 CP in stare excelenta varianta sedan 7000 Euro(are ABS, geamuri electirce fata, scaune reglabile pe inaltime, volan reglabil, etc.). Eu zic ca 8000 ii prea mult avand in vedere faptul ca are motorul numai de 1.2, mai mult de 7000 Euro sa nu dai ca nu merita.
DORU
Orieteaza-te catre alta motorizare pe Fabia...cati km rulezi pe an?
::::AL3X::::
Too much man..si cu motorul acesta e prea mult mai mult de 7000 e nu merita...
Alexandru
QUOTE(Andrei112957)
Salutare,

Am si eu o intrebare. Am la dispozitie maxim 10000E. Un prieten mi-a propus si gasit Skoda Fabia model vechi, motor 1,2/ABS/geamuri electrice/30000km/aer/etc. la 8000E. Credeti ca este un pret bun?

Va multumesc din suflet

Un incepator nepriceput:).


Cam mare pretul, nu cred ca merita, mai ales ca e modelul vechi. Valoarea de revanzare a masinii depinde in primul rand de anul fabricatiei, mai putin de nr. de km care de atfel pot fi dati inapoi destul de usor
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.