Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cum pot sa aflu codu pentru cd masina
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
Nagy112787
buna poate sa ma ajute cineva am un ford focus si miam cumparat de la dezmembrari un cd pt masina si nu stiu codu seria la cd e m750413
Mariustom
Ai pm de la mine, cu codul.

Să scrii dacă merge :wave:
miltiade_oli
Mai...ce intrebari..nu cumva vreti si niste pinuri???pai la ce bun un CD fara cod? mie nu-mi miroase a bine....
ion95129
QUOTE(miltiade_oli @ Oct 29 2007, 07:24 PM) *
Mai...ce intrebari..nu cumva vreti si niste pinuri???pai la ce bun un CD fara cod? mie nu-mi miroase a bine....


miltiade, nu te enerva frate ca nu e neaparat furat (daca asta vrei sa insinuezi). Eu am patit asa cu cd-playerul de la masina mea, am cumparat-o iar la 2 (doi) ani cand i-am scos borna cd-playerul mi-a cerut cod si nu l-am stiut. L-am decodat si gata. Omul poate a cumparat intr-adevar aparatul si nu are codul. El a pus o intrebare, cine stie ii raspunde, cine nu stie se abtine. Pai nu? Nu te supara pe mine.....eu doar am zis.
Respectele mele
Mariustom
Ioane, am citit, cred, înaintea ta, dar nu am avut ce răspunde, cu atât mai mult cu cât sunt și vizat, indirect.
Cineva a cerut ajutor, și dacă am putut am ajutat, fără a-mi pune întrebări de ce, cum, de unde, etc nu are codul la CD rolleyes.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.