Help - Search - Members - Calendar
Full Version: 406 preturi piese
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Peugeot > 406/407/508
serban26070
As vrea sa stiu si eu cat costa intretinerea unui 406 si cam cat de scumpe sunt preturile la piesele mai importante pt ca dupa cum am mai scris altundeva am posibiltata de a achizitiona unul cu 200 000 km facuti dar bine intretinut


Multumesc mult.
Radu_
nu vreau sa-ti zic sa nu-i iei peugeot, pentru ca sunt masini foarte bune, au motoare f bune, dar piesele deasemeni sunt foarte scumpe - oricum, masina nu -ti face probleme cel putin inca pe atata kilometri, cel putin partea mecanica

mai depinde si pretul de achizitie...
serban26070
pretul la masina e super bun 4000 E pt ca e de la o firma, si il cunosc si pe soferul care o conduce, totusi as vrea niste preturi exacte macar pt revizii
cristianc
Pai eu zic a nu eo rusine sa intrebi direct la service Peugeuot. Asta poate fi :Eurial, unde facea prietenul tau sau pagini aurii.
sandman
revizia o sa o faci cam o data pe an si nu o sa te coste mai mult de 10mil. oricum masina e super.
Laurentiu34355
Eu am un 406, din 2001, 2000 HDI 110 CP si pot sa spun ca nu am avut mari probleme cu el, ma refer la motor, mecanica mai depinde si de cum mergi si pe unde mergi cu masina. Piesele sunt asa si asa la pret ca exemplu : 2 amortizoare si 2 bielete de spate =9450000 lei cu tot cu manopera! Sa ai bafta!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.