Help - Search - Members - Calendar
Full Version: MODIFICARE CULORI BORD SKODA
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Interior
Cristian112532
Salutare. Am vazut pe un site de tuning Skoda o noutate:schimbarea luminilor de bord din verde in alb si rosu.Rezultatul?? Cica ii confera un plus de personalitate ... Chiar interesant . A vazut cineva asa ceva sau si-a facut?Chiar sunt curios cum ar arata.Reply cu poze ar fi super misto. Bafta !
G e o r g e
sunt niste baieti care se ocupa de asa ceva la noi. zexstar ii cheama . cauta si vei gasi smile.gif
Cristian112532
Mersi mult , am gasit deja ! Nu se pierde garantie la modificare?
G e o r g e
tu ce zici ?
TLS-09
Consulta-te si cu Doru, care a si facut asa ceva.El iti poate spune si ce presupune operatiunea.
Andrei Suzuki
Si Doru tot la baietii de la Zexstar si-a facut bordul,si din cate stiu eu,era f multumit.
Cristian112532
Imposibil sa nu fii multumuit de asemenea modificare.Singura chestie este k se pierde garantia...asta e clar smile.gif
GST
Hmmm eu zic ca nu se pierde smile.gif
M-am confruntat si eu cu problema garantiei de curand cand am vrut sa imi schimb sistemul audio. Citez pe nenea de la garantii si electrica de la service: "Daca modificarile aduse sistemului electric sunt cauza unei eventuale defectiuni la sistemul electric al masinii atunci scoti bani din buzunar". Deci pui ce vrei tu in plus pe masina modifici ce vrei dar daca apare vre-o defectiune si cand te duci la service ei iti spun ca e din cauza beculetelor din bord sau a boxelor sau a unei modoficari aduse de tine la sistemul electric atunci nu iti repara defectiunea pe garantie.
Mi-a mai zis si ca asta cu garantia difera de la dealer la dealer. Asta inseamna ca unii s-ar putea sa te lase sa faci ce vrei...(greu de crezut), unii sa te lase in pace pana iti pica ceva si pe urma discuti cu ei, iar altii care "nu domne nu faci nimic la masina decat la noi in service"....unde te costa de 3 ori pretul normal
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.