Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Opel Zafira 2.0 DTI 16 v
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Opel > Astra / Zafira
::::AL3X::::
Baieti imi puteti spune si mie ce performante are aceasta masina pt ca am mers cot la cot cu ea cu kia mea si totusi nu voia....si kia are 75 cp...se vedea ca baietasul era pus pe treaba...a facut un semn...distinctiv... beer.gif :wave:
eddie
14sec/100 km,consum dat de carte 6 afara 8 in oras,viteza maxima 180 km/h,asta e atinsa de mine inainte de cip tunning.
Masina nu e sport,nu e de alergat,e o masina de familie si e limitata la putere electronic mai mult decat trebuie,eu i-am facut cip tunning si am 130 c.p. si ma misc muuult mai bine,mi s-a spus ca pot atinge 195 km/h acum,dar nu am facut incercarea asta,inca...Mi-a crescut demarajul si consumul nu a crescut,aste e important.
Avram-5
QUOTE(::::AL3X:::smile.gif
Baieti imi puteti spune si mie ce performante are aceasta masina pt ca am mers cot la cot cu ea cu kia mea si totusi nu voia....si kia are 75 cp...se vedea ca baietasul era pus pe treaba...a facut un semn...distinctiv... beer.gif :wave:


eu am motorizarea asta de 3 ani si crede-ma ca e ok dpdv al consumului si a consumabilelor dar...nu e sportiva deloc. Daca te multumesti ca si masina de familie e OK! chiar super rezonabila!
::::AL3X::::
ahaa e ok inseamna...ms pt raspunsuri
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.