--------------------------------------
Dupa cum am mai discutat, urmatoarea intalnire a utilizatorilor forumului club4x4.ro si nu numai, se va face in Maramures.

Intalnirea va fi in primul weekend al lunii octombrie respectiv vineri 5 octombrie 2007 pana duminica in 7 octombrie 2007.

Cazarea va fi facuta la complexul Suior, intr-o locatie de vis, la o altitudine de 668 m, in mijlocul padurii la 18 km de Baia Mare. Este un complex de 3 stele si ofera conditii deosebite de cazare si multiple facilitati.

www.suior.ro

Programul intalnirii va cuprinde:
- traseu lung soft/mediu cu vizitarea unor obiective traditionale din Maramures, peisaje si locuri deosebite
- trasee medii si extreme pentru doritori,
- picnic cu sarmalute, palinca si altele...
- cina festiva la Crama Milenium din Baia Mare (local deosebit cu o bucatarie extraordinara)
- trial pe tancodrom
- tombola cu premii diverse
- premiere on cadru festiv
A mai fost o activiate care includea (pt. pasionati) si o catarare pe Creasta Cocosului dar cred ca vom renunta deoarece sunt prea putini cei care pot sa faca asta. Dar asta mai ramane de discutat.

Vom beneficia de asistenta medicala, asistenta tehnica, asistenta din partea echipelor salvamont, mediatizare. Locatie pentru rezolvarea unor probleme tehnice aparute la masini, vulcanizare.


Asta este, in mare, programul acestei intalniri pe care vrem sa o facem deosebita pentru ca sa se merite si celor care fac eforutul si vin de departe. Eu as recomanda inceperea intalnirii inca de joi 4 octombrie. Dar probabil ca va fi greu pentru unii.

In prima faza trebuie sa facem o lista cu cei interesati sa participe la aceasta intalnire pentru a putea rezolva cu cazarea.
Locurile pentru cazare sunt urmatoarele:
- camere cu un pat: 7
- camere cu doua paturi: 24
- camere cu pat matrimonial: 14
- apartamente : 8
Tarifele propuse pentru grupul nostru ( cazare inclusiv mic dejun)sunt:
- camera cu un pat: 70 Ron/noapte
- camera cu doua paturi si camera matrimoniala: 160 Ron/noapte
- apartamentele: 290 Ron/noapte
Valoarea unui pranz ( supa/ciorba, preparat de baza, desert, apa minerala/plata: 40-45 Ron/persoana/pranz
Valoarea unei cine ( gustare calda, preparat de baza, desert, apa minerala/plata): 45 - 55 Ron/persoana/cina
Valoarea unei cine festive incepe de la 80 Ron/persoana.
Valoarea unei pauze de cafea ( apa minerala/plata, cafea, fursecuri/saleuri): 8 Ron/persoana/pauza.

As vrea numaru exact de persoane cazate pentru ca , dupa aceea sa mai incerc o renegociere.
Am nevoie de numarul de persoane pt cazare, in maxim 10 zile, deci va rog sa va inscrieti in timp util.
Rog pe cei interesati sa se inscrie pentru aceasta intalnire trimitand cate un email la office@maxcom.ro cu urmatoarele date:


- nume, prenume, si user-ul de pe forum
- cate persoane vin cu dvs
- preferinte speciale referitoare la cazare (inclusiv cei care vor dori cazare la cort)
- adresa de email si numarul de telefon


Taxa de participare inca nu am stabilit-o pt ca nu am reusit inca sa stabilim toate cheltuielile dar nu va fi mai mare decat la alte intalniri zic eu.
Sunt multe detalii de stabilit. Pe parcurs va voi tine la curent cu programul exact al acestei intalniri.

Multumesc
Max

-------------------------

va rog ca pentru detalii suplimentare si eventuale intrebari sa urmati acest link. va multumesc.