Help - Search - Members - Calendar
Full Version: CD playerul de la Almera da rateuri
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Nissan
Tarabostes
De cateva zile CD playerul de pe Almera ( integrat) da rateuri la citire. Se intampla la Cd-uri scrise de mine pe PC, dar care CD-uri au mes impecabil pana acum. La CD-uri audio sa le spunem originale nu face nimic asa ca nu ma pot duce la service. S-a mai lovit cineva de situatia asta si a gasit o solutie?
Alexandru
Incearca sa scrii CD-urile la viteza mai mica...chiar la 4x...ai 99% sanse sa fie citite pe orice drive (adancimea de inscriptionare este mai mare)
Tarabostes
stiu asta, daca nu il pot curata intr-un fel, o sa-mi rescriu CD-urile la viteza mai mica
insa le citea pe toate pana mai ieri smile.gif
AlexRe
Exista CD-uri de curatare speciale. Arata ca un cd normal, dar undeva pe suprafata lui exista o mica perie care trece peste capul de citire si-l curata. Poti sa procuri asa ceva de la magazine de IT.
Cu stima,
drabisan
QUOTE(Tarabostes)
De cateva zile CD playerul de pe Almera ( integrat) da rateuri la citire. Se intampla la Cd-uri scrise de mine pe PC, dar care CD-uri au mes impecabil pana acum. La CD-uri audio sa le spunem originale nu face nimic asa ca nu ma pot duce la service. S-a mai lovit cineva de situatia asta si a gasit o solutie?


Daca ai masina in garantie, nu te deranja sa-l cureti. Du-te la Badsi si o sa constati cu plecere ca-ti fac upgrade gratis la mp3!
Tarabostes
are you sure?
smile.gif

S-au oferit sa imi faca upgrade la un DVD player cu proiector si cum nu avea loc in bordul de Almera imi dau un Murano. Au o promotie. smile.gif)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.