Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Piese Volvo V40 2001 2.0T 165cp
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volvo
Radu112307
Datorita unui eveniment nefericit petrecut in 03.08.2007, masina mea (V40 2.0T 121 kw) este avariata destul de tare. Adica dauna totala.
Asa ca o sa o transform intr-o sursa de piese. Fiindca masina nu era asigurata CASCO asta e singura posibilitate de a mai recupera ceva bani din masina.
Asa ca acuma am de vanzare in mare urmatoarele piese:
- motor turbo B4204T3, stare f. buna, ~119.000km
- cutie de viteze M56 H1/4.0
- planetare
- turbina Mitsubishi TD04L-12T
- electromotor, alternator, OEM, facute de Denso parca
- compresor A.C
- pompa frana, blocul de ABS
- pompa servo
- pompa benzina, injectoare, diversi senzori de la formarea amestecului combustibil
- caseta de directie
- oglinzi retrovizoare electrice si incalzite(dreapta ok, stanga fara capac)
- usi (mai putin drt. spate care are panoul indoit)
- aripa fata dreapta
- bara fata
- ranforsare bara fata
- far dreapta, fara semnalizator
- macarale geamuri electrice fata si manuale spate
- toate geamurile laterale
- bara spate
- haion, luneta
- carlig remorcare original Volvo priza si adaptor de la 7 la 13 pini, cablaj si tot ce trebuie
- blocuri optice spate
- etriere, discuri frana
- evacuare completa, catalizator, sonde lambda
- coloana directie
- rezervor benzina
- motorase stergatoare, suporti motor, piese de suspensie
- instrumente de bord, bloc comanda lumini, bloc comanda stergatoare
- bloc comanda clima manuala
- alte maruntisuri din interior, grile aeratoare, scaune, capitonaje, etc.

Daca este cineva interesat, poate sa-mi scrie pe rhusau@yahoo.com,cu intrebari, propuneri etc. Piesele sunt originale Volvo. Pretul nu pot sa spun ca este f. f mic dat fiind situatia in care sunt aceasta fiind singura cale prin care pot sa-mi recuperez ceva din banii bagati in masina, dar pot garanta calitatea si seriozitatea. Inca nu am demontat nimic de pe masina, asa ca atunci cand primesc vre-o cerere, dupa ce identific piesa ceruta daca e OK comunic si pretul.
DORU
Radu, imi pare rau de necazul tau.

Conform Regulamentului acestui forum, postarea anunturilor de vanzare nu este permisa. Iti sugerez sa folosesti sectiunea de anunturi de vanzare in acest sens, aceasta fiind disponibila pe site-ul masini.ro, odata ce esti logat.

Din compasiune NU ITI VOI STERGE acest post, insa voi inchide totusi topicul. Multumesc pt intelegere.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.