Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Stupid question....
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
Dumitru112183
Sunt si eu un omulet nou pe aici, am incercat sa postez un anunt... (despartire grea.... vand Alfa down.gif ). Intrebarea mea este de ce apare doar anuntul, si nu si fotografiile... Cand am postat initial anuntul, cred k erau cam mari, dar pe urma am modificat si inlocuit cu unele mici, care corespund dimensiunilor cerute... si ... nimik!!! Ma poate ajuta cineva cu o sugestie!? Multumesc anticipat arigato.gif !!!!
RUE
pai anuntul se pune pe www.masini.ro.
tu ai pus cumva pe forum sau mai sus mentionatul site?
Dumitru112183
Eeehhh biggrin.gif !! am pus pe masini.ro, normal... :angel: Mi-am creat cont, si am postat anuntul. Am venit pe forum in cautare de solutii... sau raspunsuri blush.gif
getodac
Creasem un topic in aria OFF Topic se numea "Amintiri din copilarie" si acum nu mai este sau nu-l gasesc eu... a disparut, a fost sters sau unit cu alt topic?
getodac
multumesc, cat de rapid ai fost smile.gif thumbsup.gif
solmar
Am intrat pe overall top posters si pun si am o intrebare stupida. La ce se refera "views" din caseta fiecaruia?

de ex
Members
Joined: 15-July 09
Posts: 1.837
Views: 0


T u d o r
Daca-ti spunem ar trebui sa te ucidem apoi pentru ca nimeni sa nu mai poata afla secretul de la tine. rolleyes.gif
solmar
Daca ma omori, poti sa uiti de Yamazaki! Si vezi ca asa a picat si Vantu... l-a amenintat pe Ghita....
mike.omega
Vezi ca langa views scrie si profile. Deci vizualizari de profil. Problema ar fi, de ce arata zero? ninja.gif
solmar
Exact, zero. Asta e si motivul pentru care am intrebat.
Diesel
La mine e blocat la 686* cu tot cu stelutza de peste un an.

Solmar, asta e, n-ai nici un fan.
solmar
O sa-mi inec amarul acestei vesti triste in Yamazaki....
DORU
Nu plange, iti dau eu din cei 2112* ai mei cat doresti biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.