Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hyundai XG 3
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Hyundai
M.111954
Mi-am cumparat un Hyundai XG din 2000.....v-as ruga sa-mi dati mai multe informatii ( experiente proprii ) despre el.....


Multumesc.
M.111954
Chiar nimeni nu ma poate ajuta cu cateva informatii?!?
_Daniel_
Se poaate ca cei de pe forum sa nu aiba masina asta si de aceea nu pot zice nimic despre ea..

Ce pot eu sa-ti zic acum este ca daca este produsa in 2000 nu vei avea probleme prea mari cu ea.. Cel putin parerea mea.. pentru ca Hyundai Motor se afla inca in apogeul tentativei de a atrage piata europeana si de acceeas dorea produse fiabile ( inca isi producea singuri masinile fata de acum cand le trimit la turci ).

Numai bine sa auzim de tine si de masinuta ta.Vezi daca poti cumva sa pui niste poze.
Zi-ne te rog de motorizari , dotari si preturi :wave:
beer.gif
tibi64017
salut!
Eu am avut hyundai xg chiar din anul 2000.ce iti pot spune.... e o masina dupa parerea mea buna chiar foarte BUNA daca o intretii,doar consumul si pretul pieselor mi se pare destul de mare si nejustificat.
spune mi te rog cat a costat masina si cati km are si ce probleme are.. poate te pot ajuta cu niste raspunsuri![/i]
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.