Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Adio.......LADA
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Lada
Mahalean98571
Ea este Natasha. 1500 din 1979 .... 28 de ani saracuta cu bune si rele

A fost a lui tata a luat-o in 2004 si nu prea a umblat cu ea apoi mi-am luat carnetul si am luato io. Si cand a cumparat-o avea rugina dar in timp a evoluat si am vrut sa o repar singur acasa cu aparatul de sudura electric dar numai dupa ce am taiat partea ruginita am aflat ca nu poti suda tabla asa subtire in electric asa ca am umblat cu ea asa cu aripile taiate.

Stiu ca am fost nemilos cu ea dar nu avea rost sa investes in ea pentru vreo 4 luni cat mai aveam verificarea tehnica asta este injurati-ma daca vreti.

Luna acesta imi expira verificarea si sigur nu mi-o mai dau astia si trebuie, cu durere in suflet , sa o dau la fier viechi.

Nu o s-o uit niciodata: prima mea masina sad.gif sad.gif sad.gif pe ea am invatat sa conduc , ma dus saraca, ma adus, a facut tot ce a putut sad.gif sad.gif sad.gif am invatat si putina mecanica pe ea.

Pacat de ea dar este prea batarana si ii trebuie reparati si sincer va spun ca nu am bani desi ar merita

Laditzele sunt masini bune si mie imi plac si ca design dar asta este....

Oricum cand o sa vad una pe drum o respec, o ador si imi dau jos palaria arigato.gif

band.gif LADA POWER RUSIAN POWER band.gif
Popescu91011
Condoleanțe pentru mașinuță! Dacă nu mai e nimic de făcut, asta e, toate lucrurile au un sfârșit! Măcar să te ții de cuvânt și când vei fi la volanul unui BMW să nu-i dai flash-uri și claxoane unuia care mai conduce încă o Lădiță!
Georgian40398
Iar daca se poate scoate ceva de pe ea doneaza partile respective la cei interesati din cluj :wave:
Cipp
Lada e facuta de FIAT?
iulian104479
:angel: R I P
Popescu91011
Câteva date despre Lada găsiți aici:
http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t=16291
Cipp
Spasiva biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.