Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Masina de 10 000 Euro cu toate taxele incluse
Masini.ro Forum > Masini.ro > Versus
marius26793
Ce masina pot sa-mi cumpar cu 10.000 Euro?
Ma intereseaza un model cu aer conditionat, ABS si ce se mai poate adauga (senzor de ploaie, computer etc.)
madalina
Daca te referi la masini noi, ai foarte putine alternative! Daca te referi (si) la second hand, cresc optiunile, dar cresc si riscurile!

noi sunt cele din clasa mini, clio symbol, daewoo,poate si ceva din clasa mica dar cu motorul cel mai mic si dotarile minime, hyundai si chevrolet nu stiu la ce preturi ajung din moment ce taxele sunt 30%!

Ar trebui sa spui mai mul despre ceea ce vrei de la masina!
alex20
Madalina daca nu te superi nu-ti postezi o poza pentru noi sa vedem cam cum arata o femeie pasionata de masini smile.gif
mike.omega
Alex iti dau un avertisment pentru postare doar pentru aflat in treaba :!:
Alex24
Fiat Albea, Renault Clio Symbol, Daewoo Cielo, Nubira (mai prost dotata), astea ar fi ceva mai spatioase. Mai ai prin clasa mica. Si poti sa mai astepti un pic sa iei L90
otioc26907
ce zici de seat ibiza? - 10.747 euro cu tot.
Paul5
vezi ca Nubira2 are in standard ABS, A/C, servodirectie, geamuri electrice, oglinzi cu reglaj electric si incalzite, reglaj lombar la scaunul soferului la 9900 euro toate taxele incluse pt.berlina.In schimb consuma cam mult.
Laurentiu_007
Eu zic sa mai astepti putin pana apare noua Dacie.Parerea mea e va merita banii.Oricum este mult mai buna decat Solenza, asta e un lucru sigur.
Daca nu vrei, eu iti recomand un sh.Vw Passat sau Ford Mondeo.
Paul5
de curiozitate:te-ai hotarit la vreo masina,Marius?
cristianc
La SH recomand Peugeot 406 HDI, modele dupa 2000(Zenith din Belgia!).
Nou- nouta: Poate Logan ca e cea mai noua!. Alta recomandare la banii astia nu am!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.