Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Schimbare volan
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Dacia > Berlina/Break/Pick-up
pokola95511
Ma intereseaza ca volanul de la dacia logan oare se potriveste pe o dacia 1310 din 1997? Am vazut o dacia 1310 cu un volan nou, dar nu stiu de la ce dacia era (stiu sigur ca era de la o dacia pentru ca pe el era inscriptionat marca masinii ca si la una din fabrica). Sau ce fel de volanuri se potrivesc si se pot monta pe o masina 1310 din 97? Si daca se poate monta numa volanul, sau trebuie si butucul? Multumesc
Gigi109271
hmmm ??!!? volan de logan pe o dacie din 97!?!?! :puke:
pokola95511
Da de ce nu?? crezi ca e prea naspa masina pentru un volan de logan??? biggrin.gif Eu nu cred. cred ca merita si el mai bun de la viata. beer.gif
SGM.MYKE
Merge direct volanul de Logan. Ce butuc?
Eu am asa si nu e nevoie de nici o modificare. Mai am si comanda sub volan, adica bloc de lumini si stergatoare. smile.gif Baga mare. yes.gif
eddie
Baga un volan de ala turcesc cu sigla Renault,de ala am avut eu pe ultima Dacie care era fabricata in 1998 si se potrivea la perfectie,plus ca schimba cu totul placerea condusului.

Il gasesti in targ in Vitan cu siguranta mai ieftin ca in alte magazine de profil....
norbertpokola
Va multumesc celor care mi-au raspuns. Din pacate de mult timp nu am mai intrat pe site, si din cauza aceasta nu am mai schimbat volanul. whistling.gif nu stiam, se poate, nu se poate, dar acum chiar ca nu mai conteaza, in loc de volan ............. mi-am schimbat .................. toata masina. rolleyes.gif Deci volanul va fi schimbat de cel care o va cumpara daca o sa mai vrea. thumbsup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.