Help - Search - Members - Calendar
Full Version: preluare leasing Kalos
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Chevrolet
Ionela111483
buna la toti!! m-am hotarat de curand sa-mi cumpar o masina ....si am gasit un Kalos 1,4 I 94 CP azi cu preluare leasing pe care o sa-l vad luni. mai are 34 de rate a 100 de euro pe luna + 4000 de euro. intrebarea mea era daca ma poate lamuri cineva ce se mai plateste in plus ( fara acte)??.... a, sa nu uit, eu vreau sa achit tot leasing-ul cand o cumpar...care sunt pasii pe care trebuie sa-i urmez?? tot preluare leasing se cheama ? :angel: sunt mai mica, ce sa-mi faci blush.gif multumesc anticipat si astept cuminte raspunsuri
ngz103477
Ionela, cred ca cel putin o parte dintre raspunsuri le vei gasi aici:
http://www.autoghid.ro/masini/articole-des...Info-utile.html
Ionela111483
multumesc pentru informatii.....am sa revin cu impresii daca imi cumpar Kalos-ul ...

P.S: azi e ziua cea mare...si am emotii blink.gif sper sa fie totul in regula , imi place mult masina...
octavian67510
..atentie la valoarea reziduala...
ngz103477
Ionela, ai vazut masina ? Ti-a placut ?
Ionela111483
scuze ca nu am raspuns ......
mercic octavian, in anunt scria fara valoare reziduala , iar cand am discutat pe indelete am ajuns la o suma fabuloasa...care depasea cu mult buzunarul meu...
:ban:
ngz103477 nu am mai vazut masina, desi din poze arata super bine...m-a suparat foarte proprietarul care a fost un mincinos.. blink.gif :bandit:
asa ca.....am renuntat la Chevrolet

multumesc tuturor pentru sfaturi si....cat mai putine incidente in trafic!!!!
ngz103477
Ionela, de ce nu incerci sa cumperi un Aveo in 5 usi in leasing ?
Cu 8000 de euro are si dotari acceptabile.
chevy
Ba mai poti sa faci ceva: cu 7400 de euro cumperi un Aveo/Kalos mai vechi, dar inca in garantie. Sunt masini rezistente.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.