Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Hilux, un monstru in haine de oras
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
_Constantin_
Daca aveti posibilitatea luati de pe net Top Gear 2007 Polar Special. E incredibil unde poate ajunge acel Hilux si prin ce trece. Inca o dovada ca Toyota e acolo sus. Cand o sa vad desertul si polul nord explorat de VW imi voi pleca fruntea in semn de respect.

http://www.topgear.com/content/news/stories/2067/

Mai jos e monstrul. Un diesel de 3.0 D4D alimentat cu un amestec de motorina si .... ? care nu ingheata. Masina a fost modificata dar 90 % din componente sunt originale.





CONCLUZIA LUI JC: Desi suntem doi barbati de varsta a 2-a, complet netrenati si majoritatea timpului beti am ajuns la POLUL NORD datorita, in intregime acestei fantastice masinarii care desi se spune ca a topit calota glaciara, se pare ca de abia a zgariat-o.
Legionaru'
O masina de toata isprava!
Hoinar
Constantine, unde putem gasi emisiunea completa? Ca suna interesant smile.gif Mersi.
R o b e r t
se poate gasi pe site-urile de torrente sau pe la unii care au luat deja emisiunea. eu, initiatorul acestui topic etc... se poate trimite si prin messenger
_Constantin_
Eu i-am spus lui Hoinar dar nu vroiam sa zic de torrents ca iar ma alearga mike cu matura prin gradina. blush.gif
Emanoel Adrian-2
Salut la toata lumea!,
Sunt pe punctul de a-mi cumpara o Toyota Hilux,m-ar interesa modelul Invincible (bena carosata) ,stie cineva daca se comercializeaza in Romania ?, stiu ca e mai usor sa intreb direct la dealer dar eu ma aflu in Arabia Saudita iar de la Toyota Romania nu am primit inca raspuns la e-mail.
Multumesc anticipat pentru ajutor!.
P A U L
Te sfatuiesc sa-i dai lui DAN un mp cu ceea ce doresti exact si cu siguranta te ajuta el. E un baiat de toata isprava. Daca nu, intra pe http://www.toyota.ro/Images/Tarif%20Toyota...m420-495406.pdf si ai sa gasesti acolo ceva ...
bogdan41974
:puke: as dori sa stiu daca in romania se comercializeaza modelul hilux surf o masina superba
DAN
QUOTE(bogdan41974)
:puke: as dori sa stiu daca in romania se comercializeaza modelul hilux surf o masina superba

nu se comercializeaza...hilux surf e cam acelasi lucru cu 4runner
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.