Help - Search - Members - Calendar
Full Version: poate fi A4 modelul nou (2005) fara computer bord?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
iasi105023
Poate un A4 model nou sa nu aiba comp bord?
daca nu are, totusi ce functii apar pe display?
va dau si foto din interior, unde nu pare sa aiba in capatul joystick-ului butoanele pt. comp.
ionut83652
nu vezi ce displai are cum sa naiba computer!
danmatyas
normal ca poate sa nu aiba comp d bord. este la optionale acesta. poate sa nu aiba nici macar cotiera...ala din imagine pare sa aiba comp d bord.
iasi105023
ionut,
sa stii ca modelul precedent, desi avea acelasi display mare, erau masini care nu aveau comp. pe acel display mare apareaU DOAR CATEVA FUNCTII.
EU INTREB daca si la noul model poate sa fie asa. adica sa aiba ecran mare, dar sa nu aiba comp.
apote cineva sa-mi spuna exact?
iasi105023
florine,
tu de ce zici ca cel din imagine pare sa aiba comp? tot din cauza ecranului sau sunt alte elemente care te fac sa crezi asta?
Flav
Iasi, daca imi dai seria masinii iti pot spune ce optionale are si ce nu are. Se pare totusi ca masina din poza are.
iasi105023
Flav,
nu pot sa-ti dau seria masinii decat pe jumatate, ceea ce probabil ca nu ne ajuta f mult.
Eu, oricum, iti multumesc pt. ca ai vrut sa ma ajuti.
Masina vreau sa o cumpar de la o licitatie din Germania. Doar acea poza din interior o arata.
Iti optiunilr masinii nu e trecut comp bord. Insa ma gandeam ca la acest model CB e de baza.
Tu spui ca pare sa aiba . De ce crezi asta?
Dupa ce iti dai seama? Dupa ecranul mare, sau dupa altceva?
iti multumesc
ionut83652
QUOTE(iasi105023)
ionut,
sa stii ca modelul precedent, desi avea acelasi display mare, erau masini care nu aveau comp. pe acel display mare apareaU DOAR CATEVA FUNCTII.
EU INTREB daca si la noul model poate sa fie asa. adica sa aiba ecran mare, dar sa nu aiba comp.
apote cineva sa-mi spuna exact?

ce spui tu insema compueter full cu toate functiile sau standard dar tot computer de bord se scheama!si dac nu ma insel ala standard era pus ,,standard pe audi la fel ca si climatonicul!

deci ala din poza sigur are compouter dar depinde cat de multe afiseaza standard sau full!
iasi105023
pai cel standard daca afiseaza ora, temperatura de afara si nivelul combustibilului, inseamna ca e comp?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.