Help - Search - Members - Calendar
Full Version: E teapa sau nu ?
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Cauciucuri/Roti
petre 1
Salut deschid si eu un topic nou pentru a afla parelie voastre.deci lucrurile stau asa: am gasit pe net un tip care schimba jante Borbete 16'+cauciucuri cu niste jante15' +cauciucuri pe .Faza tare e ca eu caut de mult sa vand Jantele mele pe 15' si sa le schimb cu unele pe 16'.Deci crade-ti ca "imi iau teapa" ? daca fac schimbul avand in vedere ca am cumparat jantele noi noute nu au nici macar o zgarietura iar la 180km/h nu au nici o vibratie.Astept cu mare interes parerea voastra pentru ca in curand trebuie sa ii dau un raspuns persoanei.(pun si 2 poze ca se vedeti jantele lui si ale mele (pe Logan).
petre 1
Jantele mele
petre 1
Si ale lui 1
petre 1
2.....
petre 1
2.....
serginho
parerea mea e sa le pastrezi pe ale tale. mie imi displac jantele de pe BMW. dar cum crezi. modelul ala de jante de pe BMW sunt de mult. sunt foarte vechi si mai frumoase sunt alte tale. mai bine ai mai astepta. poate gasesti ceva si mai si :wave:
adi.mitrea
Urât model de jante, cele pe 16... Am mai văzut pe Logan și arată ca naiba.
A K U
Tu chiar vrei sa-ti pui jantele alea pe Logan? Sunt convins ca ar arata ca naiba. Nu ca ar fi urate, dar pe Logan ar fi pur si simplu nepotrivite. Pastreaza-le pe ale tale sau gandeste-te la altele care se potrivesc pe masina ta.
TLS-09
Inca o parere daca mai era nevoie: lasa-le pe ale tale pe masina.
petre 1
Ok ,multumesc mult pentru raspunsuri am mai vorbit si cu alte persone care au spus ca "de bune nu le vinde ",asa ca am sa mai astept ceva si imi iau unele noi pe 16'. beer.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.