Help - Search - Members - Calendar
Full Version: top gear si toyota - incredibil
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
Kata
http://www.youtube.com/watch?v=Lrk6vsb77xk

http://www.youtube.com/watch?v=YfZDtC9kjVk

sper ca e o noutate (am cautat daca s-a mai postat dar n-am gasit).
clarkson si echipa incearca sa distruga indestructibilul. filmuletele se pot gasi la un search scurt pe youtube cu "killing a toyota" - exista partea 1 si a doua... fuckin' unbelievable...
DAN
are mai bine de un an emisiunea asta....si da..intradevar incredibil...
e cea mai buna dovada a calitatii unei TOYOTA...cum mi-a spus cineva de pe forumul acesta...A toyota lives longer than you do....
Kata
eu aseara le-am vazut... nu-mi fac iluzii ca daca as face asta cu corolla mea ar supravietui, da oricum... tot asteptam sa crape odata... si nimic...
DAN
Sunt curios cat de mandri vor fi posesorii de hilux dupa ce vor vedea filmuletul asta..biggrin.gif
_Constantin_
Un lucru e cert, pana la urma tabla si multe altele sunt aceleasi la toate masinile dar difera foarte mult cum sunt facute. Filmuletul asta arata clar de ce e apreciata Toyota. Acele mici detalii care poate par accidentale si nu sunt legate de confort. In consecinta acestui film Toyota a numit un model de Hilux... Toyota Hilux Invincible.
cata078
Super tari filmuletzele. Nu am prins episoadele astea din TOP GEAR.
Incredibil dar ... adevarat. Cea mai buna reclama pentru Toyota ... fiabilitate, rezistenta testate ...la extrem.
Clar si adjudecat ..urmatoarea masina o sa fie ...tot Toyota biggrin.gif
Xalanx
QUOTE(DAN)
cum mi-a spus cineva de pe forumul acesta...A toyota lives longer than you do....


ia sa bagi o cola aici, copyright fees...
M A R I A N
QUOTE(Xalanx)
QUOTE(DAN)
cum mi-a spus cineva de pe forumul acesta...A toyota lives longer than you do....


ia sa bagi o cola aici, copyright fees...


Ba pardon, cam faci nota discordanta...trebuie sa ceri o bere (daca nu chiar 2,3 4...) biggrin.gif
Xalanx
Eh, uite ca tu nu ma cunosti inca biggrin.gif
Nu beau niciodata bauturi alcoolice wink.gif Asa ca merge Cola de nu se poate!
Dar ideea e buna, Dan ar cam trebui sa bage vreo 2-3, nu una biggrin.gif
guerilla
io zic sa-i ceri lui dan dr pepper nu cola biggrin.gif
DAN
QUOTE(Xalanx)
QUOTE(DAN)
cum mi-a spus cineva de pe forumul acesta...A toyota lives longer than you do....


ia sa bagi o cola aici, copyright fees...



biggrin.gif..bag..ce-o sa fac...
Xalanx
QUOTE(guerilla)
io zic sa-i ceri lui dan dr pepper nu cola biggrin.gif


Asta ca sa ma oftici ca in Pitesti nu exista dr pepper. Sa iei numa' tu de la Cora, imbuibatule :rant:
guerilla
cat de tare ma urasti daca iti zic ca beau una acuma.. cu gheata... ii bun, vrei si tu? biggrin.gif
Xalanx
QUOTE(guerilla)
cat de tare ma urasti daca iti zic ca beau una acuma.. cu gheata... ii bun, vrei si tu? biggrin.gif


:furios: I HATE YOU SO MUCH RIGHT NOW!!!
vio
am si io o nelamurire , dupa ce ceas functioneaza forumul asta ???, ca vad postat luni la 2:45 sau ceva de genu asta si apare acum dimineatza ....
bhp
Arata bine saracu ora. Mai exact arata ce ora setezi in Profil.
drabisan
QUOTE(vio70407)
am si io o nelamurire , dupa ce ceas functioneaza forumul asta ???, ca vad postat luni la 2:45 sau ceva de genu asta si apare acum dimineatza ....


pune la profil +3 la timezone si o sa-ti apara totul ok
vio
pai de ce + 3??? nu suntem decat cu + 2 ore fatza de 0??? .. am vazut unde este , nici nu bagasem de seama , msk ....
M A R I A N
QUOTE(guerilla)
io zic sa-i ceri lui dan dr pepper nu cola biggrin.gif


Da' ce-i aia Dr. Pepper? Ce-i asa de bun la ea, ca mi-ati facut pofta deja? biggrin.gif
vio
Run Forrest run =)))
M A R I A N
QUOTE(vio70407)
Run Forrest run =)))


Mersi! Am inteles tot ce-ai scris! :ewpu: :scratchchin: :coffee: :doh: biggrin.gif
guerilla
QUOTE(M A R I A N)
QUOTE(guerilla)
io zic sa-i ceri lui dan dr pepper nu cola biggrin.gif


Da' ce-i aia Dr. Pepper? Ce-i asa de bun la ea, ca mi-ati facut pofta deja? biggrin.gif


e o bautura non-cola. firma a cumparat 7up, si apoi a fost cumparata de Schweppes, care la randul ei a fost cumparata de coca cola. se gaseste destul de rar pe piata de la noi. e o bautura pt cei care nu se omoara cu alcoolul (vezi xalanx sau eu tongue.gif )
Watcher
Eu unul inteleg de ce e atat de rara la noi. De 3 ori mi s-a intamplat la fel: uauu, uite Dr Pepper. (2 min later): :doh: Am dat bani pe asta?? :puke:
guerilla
de gustibus... biggrin.gif
xalanx e un baiat special si de asta ii place tongue.gif . despre mine ma abtin sa comentez, da sigur n-am toti piticii aliniati laugh.gif
si e rara din cauza distribuitorului. la fel cum acum cativa ani (nu multi) pastele de calitate erau foarte rare si foarte scumpe (ma refer la pastele fainoase de tipu spagheti&co)
Xalanx
QUOTE(guerilla)
... despre mine ma abtin sa comentez, da sigur n-am toti piticii aliniati laugh.gif ...


gotta save this, might prove useful later...
pretorian
fratilor ati luat-o rau pe aratura, cu bauturi alcoolice si non, reveniti pe asfat va rog frumos :angel: glumesc binenteles beer.gif
on acum, ca viitor posesor de hilux nu-mi incap in piele de mandrie pentru alegerea pe care am facut-o :angel: biggrin.gif
guerilla
brava domle. sa inteleg ca ai dat cu batzu pe contract si astepti monstruletzu nu?
sa-l folositi cu placere si sa va ajute sa faceti ceea ce ati visat blush.gif
vio
Guerilla la tine e ceva incert ..... vinzi Corolla te lashi de Toyota ????? ai o mare nemultumire parca si esti decis sa faci o schimbare doar a mashinii sau a marcii ?
guerilla
corolla mea nu e scoasa la vanzare public.
iar brandu va fi pastrat.
mike.omega
El zice ca vinde masina de juma de an, problema e ca nu se indura tongue.gif

PS: se schimba doar motricitatea :clapping:
vio
oki am priceput ideea beer.gif .. off tre sa facem un emoticon care sa simbolizeze ca bem shpritz nu bere .........tre vb cu adminu ...


apropo de motricitate .. azi am mers cu un Kawasaky ............ of ce marfa este ..... poti da orice mashina pe un motor ....
pretorian
QUOTE(guerilla)
brava domle. sa inteleg ca ai dat cu batzu pe contract si astepti monstruletzu nu?
sa-l folositi cu placere si sa va ajute sa faceti ceea ce ati visat blush.gif


multumesc

p.s. ce grea este asteptarea blush.gif
vio
da de ce astepti atat ??? o intrebare innocenta ... e de 3.0L sau e un costom ?
Legionaru'
Cred ca 3.0.
Se spune ca rage si trage ca un bivol! :help:
vio
QUOTE(Legionaru')
Cred ca 3.0.
Se spune ca rage si trage ca un bivol! :help:



mai degraba ca un LC 120 calcat pe Cojones =))
pretorian
QUOTE(vio70407)
da de ce astepti atat ??? o intrebare innocenta ... e de 3.0L sau e un costom ?


nu este de 3 L, este 2.5L hilux, nu este nici custom dar nu sunt pe stoc :bash: si trebuie sa astept
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.