Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Vreau urgent un sfat..cum e polo clasic..merita..?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
cristi109924
Va salut..! Am achizitionat un vw polo clasic berlina din 2000,1.6 benzina,cu 130.000 km,cu geamuri electrice fata,aer conditionat,abs,2 airbaguri,oglinzile electrice si incalzite,suspensi sport,exterior tunning(barii,preguri,unu trebuie reperat,ochii de pisica,si eleron mare,)vopsita recenta,jante aliaj de 14 sau 15 nustiu sigur..Probleme ar avea pragul ala,tabele,o bieleta e putin cam asa si asa si nu are rezerva..Testeru a iesit perfect..5200 EURO..CUM PRETUL..VREAU SI EU PARERILE VOASTRE URGENT..VA MULTUMESC..BAFTA..
Tiberiu61940
oare de ce mai toate masinile vindute la mina a doua au 120-130.000 km? e vreo explicatie in "alegerea" numarului de catre samsari?
florin55503
QUOTE(Tiberiu61940)
oare de ce mai toate masinile vindute la mina a doua au 120-130.000 km? e vreo explicatie in "alegerea" numarului de catre samsari?


pt ca inainte mergeau pe 90.000 km. au inceput si romanii sa se prinda si au fost nevoiti sa rirdice pragul sihologic pt a fi mai credibili.

eu zic ca nu merita. sa iti spun si de ce. dupa ce ai povestit probabil e o masina forjata la maxim. si in plus nu ai ac. ce faci pe caldurile astea fara ac?
Cristian57688
In primul mesaj zice ca are si aer conditionat. Mi se pare putin cam acumpa. Cred ca pe la 5500 gasesti, de exemplu, Fieste mai noi.
cristi109924
QUOTE(florin55503)
QUOTE(Tiberiu61940)
oare de ce mai toate masinile vindute la mina a doua au 120-130.000 km? e vreo explicatie in "alegerea" numarului de catre samsari?


pt ca inainte mergeau pe 90.000 km. au inceput si romanii sa se prinda si au fost nevoiti sa rirdice pragul sihologic pt a fi mai credibili.

eu zic ca nu merita. sa iti spun si de ce. dupa ce ai povestit probabil e o masina forjata la maxim. si in plus nu ai ac. ce faci pe caldurile astea fara ac?

Eu as avea niste informati ca omu de la care o iau nu e nebun dupa forje..si ca nu sia batut joc de masina..o mai fi facut al acolo ceva ca na..dar daca masina mege bine si a iesit bine la test..in general e mai mult de 5200 euro o masina ca asta..plus ce mai are la exterior madificat..si are si aer conditionat..
cristi109924
QUOTE(Cristian57688)
In primul mesaj zice ca are si aer conditionat. Mi se pare putin cam acumpa. Cred ca pe la 5500 gasesti, de exemplu, Fieste mai noi.

Nustiu daca teai uitat sa vezi ce fiesta iei la 5 mii de euro..pana in 2002 care este posibil sa sara de 5 mii plus ca arata naspa..nu se compara..fiesta peste 2002 arata mai bine..modelu mai nou dar sare peste pretul asta..plus ca nu se compara la putere si nici la spatiu..eu iti multumesc pt parerea ta dar nu te supara..fiesta nu cred ca ma reprezinta..am si 1.90 m..si fiesta e mititica..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.