Help - Search - Members - Calendar
Full Version: parbirz spart
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Alexandru98567
am o problema cu parbrizu meu ....am un passat din 2002 si din nefericire mi-a cazut dintr-un copac bucati de lemn pe parbriz si e o mare dung acum pe el... e clar trebuie schimbat stie cineva vreun service de parbrize? sau cam cat costa un parbirz de passat b 5.5 .Merci anticipat!
Mihai98076
cauta pe net.nu sint foarte scumpe.Exista Ager Service linga cutitul de Argint (aproape de BEllu cum urci dinspre Sincai).Mai este unul cum incepe Trafic Greu in partea dinspre Autogara Filaret.CEl mai ieftin este pe Chei cum pleci dinspre Tirgul Auto Vitan spre Mihai Bravu,cam a-II-a starada pe dreapta.BAfta.Eu la A3 am dat 4,5 milioane cu montaj
florin55503
daca te duci la reprezentanta dai peste 20 de mil. daca te duci unde te-a indrumat colegaul de mai sus cu max 5 mil rezolvi totul. sunt unii si mai ieftini tot in zona viilor
constantin111738
am un prieten in buc,cunoaste pe cineva la o firma de parbrize si e in jur de 400-430 lei pt passat
::::AL3X::::
Un parbriz de passat e maxim 450 ron! Te asigur
vl78ero
LA GIMAROM PARBRIZUL VERDE ESTE 500 RON IAR CEL VERDE CU PARASOLAR FUMURIU ESTE 536 RON.CU TOT CU MONTAJ.AU DOUA SEDII UNUL IN FLOREASCA(ALBAC 21) IAR UNUL IN FILARET (C-TIN ISTRARI 41-51 INTRE VIILOR SI TRAFIC GREU)DUREAZA 5-6 ORE
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.