Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Romania 2007, salariu mediu pe economie 1012 ron
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic > Politica
DRAGOS
romania...2007..filmuletul spune totul
http://fulgerica.com/2007/07/06/traim-intr...aca-2/#more-688 blink.gif
Elena A.
Hmm.....no comment....
adi.mitrea
Octavia, Kalos, Passat... alea probabil erau mașinile ospătarilor. biggrin.gif

Mi-a spus un coleg de muncă că a fost la o petrecere cu MULTE fițe și MULȚI bani organizată la un hotel lângă Rex (îmi scapă numele acum) și că a încremenit de ce a văzut acolo... Acum înțeleg de ce.
ValiR
Cred ca la noi prea mult se sta si se discuta, se analizeaza, se cerceteaza etc ce fac ceilalti decat sa ne concentram asupra persoanei noastre.
Pe asta se si bazeaza ei, pe faptul ca toti ramanem impresionati, vezi Doamne, si plini de admiratie. Asta e sistemul lor de valori, pe care multi romani l-au adoptat sau il adopta.
Si tot se spune ca la noi sunt mai multe masini scumpe si de fite, ca in occident. Pai astea sunt valorile noastre... Cu ce altceva sa ne laudam?
In fine, nu mai discut ca deja am acordat prea multa atentie subiectului.
Noi sa fim sanatosi!
mike.omega
La Rex gasesti aproape tot timpul cate o supermasina. Ba e patronul, ba e fisu, ba e vreun oaspete smile.gif

Pentru cei ce se minuneaza de masinile astea mergeti in parcare la Hotel Iaki sau Mamaia, sunt mai prejos cu cateva zeci de mii de euro. Pe langa asta majoritatea parcarilor din Mamaia au in proportie de 70% masini care trec lejer de 10000 de euro, ceea ce iar denota ca nu o ducem chiar rau biggrin.gif
marius68582
Eterna si fascinanta parcare de la Rex ! blink.gif
r4mp
sunt curios ce ar zice strainii cand ar vedea 4 SLR`uri in aceeasi parcare..
R o b e r t
sa vedeti ce masini misuna prin Poiana Brasov...
T u d o r
De fapt, venitul mediu net in ultima luna calculata (mai) a fost de 1012 ron. Asa mai vii de-acasa, toate au un inteles acum, nu? biggrin.gif
DRAGOS
E bine asa Tudor? biggrin.gif
Baby Blues
Mai oamnei buni : nu cred ca au fost filmate in Romania. daca nu a vb cu paznicul sa-l auzim noi eu tot nu cred.
E de domeniul fantasticului. Am fost la Cannes , Nice, Monaco- Montecaro, San-Remo, etc dar nu am vazut asa ceva fratilor. ma ingrozesc!
PS: Ma enerveaza ala ca face misto de Audi! biggrin.gif
mike.omega
Sunt numere de RO in filmulet si iti garantez eu ca la Rex s-a filmat chestia smile.gif
Baby Blues
Mike, Mike! Mi-am dat seama dar parca nu prea imi vine sa cred cat de "saraci" suntem.
Mai , mai ca ar fi prin beverly Hills!
mike.omega
Pai mai stii..... Masini avem, fete avem, de soare facem noi rost, ce ne mai trebuie? biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.