Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Coliere toba
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Toyota
vio
stie careva in bucuresti unde pot gasii coliere pt sustinere tobe de inox , dar sa si aiba in stoc nu sa stau dupa ei .
vio
oki ... l - am confectionat eu din platbanda de inox un boltz de beton si 2 urechi profil L .... nici de la mama lui nu iesea asa de misto si bun. chiar ca e tuning wink.gif) beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif beer.gif
Legionaru'
Ne uimesti pe zi ce trece!
vio
ete na ... mie chiar imi place sa surubaresc f mult.
Legionaru'
Stai frate nu te alarma! Eu am facut afirmatia in sensul de a te aprecia.
Si mie imi place sa surubaresc.
vio
nu m am alarmat deloc smile.gif decat am justificat smile.gif nu mi se parea asa ceva f iesit din comun sa fac un colier biggrin.gif am facut motoare , mecanica de toate ... chiar e o pasiune mecanica la mine . beer.gif beer.gif beer.gif hai noroc smile.gif de abia astept sa bem o cireada de bere la Iasi
M A R I A N
Eu propun ca la Iasi sa ne rezervam o ora sau doua pentru ca Vio sa ne impartaseasca (cu exemple pe viu) pasiunea sa:tunningul biggrin.gif
bhp
Daca ati stii voi cat mi-a luat mie sa schimb 2 becuri :bash:

Aoleuuu ce locuri micute pe acolooo. Am scapat arcul care fixeaza becul in soclu blush.gif
smile.gif) smile.gif)
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.