Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cd player mp3 stream skoda octavia 2
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
ovidiu109215
salutari la toata lumea. in special celor ce vor reusi sa ma ajute.

am o octavia combi tour dec 2006 - elegance si nu stiu cum naiba de mi-au livrat-o fara cd-playerul stream mp3. mi l-au pus pe cel clasic ( audio cd) returnindu-mi in schimb 19 euro. am 8 difuzoare pe ea si se aude super bine sistemul.

Problema e ca eu doresc un stream mp3 dar nu cel nou de la dealer ptr care mi-au cerut 2.500 ron ( pret astronomic) ma gindeam poate o sa gsesc unul pe la cineva care a lovit masina cauzand o dauna totala, sau poate prin alta parte si care totusi sa aiba un pret decent.

P.S. am gasit un tip la Rm. Valcea. Omul voia pe toata masina 3500 euro ptr recuperat piese, iar numai ptr cd player 300 euro deci 10 % aproape. asta in nici un caz nu mi se pare corect.

Ar mai exist solutia montarii unei fete care sa acopere masca vechiului cd player de pe skoda (pret -300 ron) urmind ca dupa aceea sa pot pune ori ce alt model cu dimensiuni standard.

Dar eu tot sper sa gasesc unul original.

in speranta ca nu v-am plictisit va cer ajutorul in aceasta problema.
Costanza86138
in nici un caz nu da 300 de euro pe un rapan de mp3 dintr-o masina avariata. Nu merita. De 300 de euro cumperi un mp3 player din comert de-ti sare masina de pe roti de la sunet.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.