Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Castofon de Passat pe Cielo
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
serban26070
Am un Cielo si din pacate casetofonul mi-a fost sutit. Un prieten de-al meu are un Passat(ultimulmodel aparut) si el si-a pus Mp3 player asa ca nu mai are nevoie de casetofon. Pot eu monta casetofonul de Passat pur si simplu pe Cielo fara sa fiu nevoit sa modific ceva la firele deja existente? Cineva mi-a zis ca se poate arde casetofonul daca nu se potrivesc bine firele, are cineva idee daca il pot monta fara probleme pe firele deja existente.

Multumesc.
alex20
Eu am un mp3player elta pe cielo.Nici o problema cu firele,daca nu vrei sa le tai cum am facut eu ia-ti un adaptor(se gaseste la orice electronice).Problema ii ca no sati intre exact ,adika va fi un pik iesit ca desteptii de romani au facut loc pt casetefonul lor si nu pt unul standard.In rest no problemo cu fire sau minni
serban26070
se scimba cumva datele problemei daca cielo al meu e adu din Korea, adica nu e facut in Romania
Alex24
Am eu cielo facut in Korea si gaura de casetofon e standard. Am avut in afara de cel din fabrica inca doua kenwood si clarion si s-au potrivit perfect. Nu stiu daca cel de passat repecta satandardul dar cred ca da
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.