Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Rent a car tipic romanesc
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
sorin37756
Am sunat la sixt sa ma interesez despre servicii, dar dupa ce raspunde cineva, iti face legatura si canta muzica pana te plictisesti.
Altii spun ca inchiriaza masini dar nu specifica motorizarea, in week end au pret dublu si nu ai voie sa parasesti Romania.

Cu asa servicii, nu stiu cine apeleaza la ei...!
20krpm
am vazut anul trecut in aerport in romania un fel de disclaimer de la o companie aeriana, care se scuza ca nu poate sa recomande pasagerilor sai sa inchirieze masini de la sixt. e destul de rau cind cineva incearca sa te protejeze de o anumita companie...

sa ne spui ce ai gasit pina la urma, sint interesat. multzam.
marius68582
Am inchiriat weekendul trecut de la Autonom un Astra pentru 40 de coco/ziua.Cei mai scumpi din Brasov,singurii cu masina disponibila.

Foarte ieftini sunt unii Melania sau stuff,dar sunt atat de ieftini incat se rezerva masinile cu saptamani inainte.
sorin37756
QUOTE(20krpm)
sa ne spui ce ai gasit pina la urma, sint interesat. multzam.


Eu unul am renuntat pentru ca o firma serioasa nu ingradeste iesirea spre alte SM, in conditiile in care de la 01.01.2007 ar trebui ca tara sa fie considerata UE.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.