Help - Search - Members - Calendar
Full Version: O mare problema!
Masini.ro Forum > Administrare > Admin www.masini.ro
Stan108999
Salut!
Sunt vechiul <DRAGOS> si am o mare problema. Am facut niste schimbari in profil si contul a devenit inactiv. Trebuia sa primesc un link pt reactivare in casuta de mail dragostan91@masini.ro. Zis si facut: am configurat cont pe outlock, cu ip-ul 217.156.56.42, dar am o mare problema: imi da o eroare legata de comunicarea cu serverul. Am incercat si mozilla thunderbird si apare aceasi problema. Nu reusesc sa citesc mailul si sa reactivez contul.

down.gif :sad:

Please help!!!! :pray:

Multumesc anticipat!
admin
Port 110 si foloseste la username adresa completa "dragostan91@masini.ro"..merge sigur cu Thunderbird.
Stan108999
Am pus...tot nu merge sad.gif

L.E.: in momentul in care apas get mail si introduc parola imi zice ca serverul 217.156.56.42 a trimis mesajul:"authorization failed"
admin
Am reactivat eu contul <DRAGOS>. Mailul de pe masini nu e activat inca d'aia nu merge, trebuie clickuit pe linkul de activare care vine pe adresa alternativa.
DRAGOS
Multumesc mult! beer.gif biggrin.gif
Contul ala "stanXXXX" se poate sterge daca e considerat clona blush.gif
hamsteru
salut! sunt fostul user calin_108732 ulterior potzocul . vreau sa stiu de ce nu ma mai pot loga cu acest user? nu il recunoaste nici cand introduc numai userul nici cand introduc user urmat de @masini.ro mentionez ca pe pagina de start ma pot loga! si imi spune bun venit calin,,,,, iar cand intru la sectiunea forum imi cere din nou username si pass deci nu recunoaste userul si pass`ul pe care le`am introdus pe pagina de start. mentionez ca este vorba de userul cu adresa de mail potzocila@masini.ro
mike.omega
QUOTE(hamsteru @ Oct 2 2007, 09:22 PM) *
salut! sunt fostul user calin_108732 ulterior potzocul . vreau sa stiu de ce nu ma mai pot loga cu acest user? nu il recunoaste nici cand introduc numai userul nici cand introduc user urmat de @masini.ro mentionez ca pe pagina de start ma pot loga! si imi spune bun venit calin,,,,, iar cand intru la sectiunea forum imi cere din nou username si pass deci nu recunoaste userul si pass`ul pe care le`am introdus pe pagina de start. mentionez ca este vorba de userul cu adresa de mail potzocila@masini.ro

Trimite-mi un PM cu nick-ul exact cu care te logai si o adresa de mail unde sa vorbim wink.gif
DRAGOS
Mike, l-a rezolvat Admin smile.gif
http://www.masini.ro/forum/index.php?showt...mp;#entry236663
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.