Help - Search - Members - Calendar
Full Version: polis profesionist in Timisoara?
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Exterior
RIP
Stie careva o spalatorie unde se face polis calumea?
am cateva zgarieturi pe portiera din spate, sunt de suprafata nu cred ca au ajuns la vopsea ... shi nu shtiu daca sa apelez la full casco pentru atata lucru sau se poate rezolva cu polis?
am vazut ca sunt destule locuri prin Bucureshti unde se face ... dar in Timisoara nu am vazut/auzit

mersi
RUE
vezi ca in piata aurora dupa intrare pe stanga e un amic care vinde haine de copii.
daca il intrebi de un polish te indruma el.
era f multumit unde si a polishat masina anul trecut si a costat nu prea mult.

depinde ce vezi tu profesionist:
- un tip dibaci care face acasa
- un atelier de origine ca dacia service unde iti e frica sa lasi masina peste noapte si schimba aripa, pune noua si lasa distante intre elemente de te doare capul.
RIP
mersi pentru HINT wink.gif
mai shtie careva ceva mai concludent ... wink.gif si din propria experienta? biggrin.gif
Alex-F1
Sunt destule locuri si in Timisoara.....chiar si profesioniste.....din proprie experienta din pacate nu-ti pot spune, dar am si io ceva cunostinte care au fost tare multumite de polish-ul facut la masinile lor.....o sa-i intreb si revin cu amanunte.....pana una-alta fa o incercare si la spalatoria Picco Bello (oarecum profesionista si f. nou deschisa) la capat pe Calea Sever Bocu (fosta Lipovei), pe dreapta cum mergi spre iesirea din oras, dupa intersectia cu str. Borzesti....urmatoarea la dreapta, paralela cu Borzesti-ul.....n-ai cum s-o ratezi.... :wave: Voi reveni si cu alte locatii daca mai ai nevoie....
daniel88712
daca vrea cineva polish profesional, contactati-ma pe private.
va pun in legatura cu respectivul
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.