Help - Search - Members - Calendar
Full Version: verificare comanda Ford
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Ford
marian95190
Stiu ca a mai fost postat,dar efectiv nu mai gasesc topicul respectiv si nici nu stiu pe ce anume sa dau cautare.
V-as ruga sa mai postati o data siteul/linkul pe care se poate face verificarea unei comenzi Ford.Sau macar sa-mi dati trimitere la postul respectiv.
Multumesc anticipat.
marian95190
Era vorba despre asta:
http://www.btinternet.com/~madmole/vindecoder.html
Acum e rezolvata problema.
Mariustom
:wtf: Link-ul dat de dvs este spre una din paginile care, în baza VIN-ului, îți dă informații despre autoturism, privind țara de origine, model, etc, pe când dvs cereați un link unde se poate face verificarea unei comenzi Ford.

Din ce am înțeles eu, dvs doreați ca să știți, din timp, date despre viitoarea mașină nouă.
Dvs aveți VIN-ul mașinii înainte de a se fabrica ? Sau, ați primit VIN-ul după ieșirea mașinii pe poarta fabricii ?
Dar, link-ul dat de dvs nu vă dă detalii despre locul în care se află mașina.

Fără supărare, dar eu nu prea am înțeles legătura între primele 2 mesaje blush.gif :wave:
marian95190
Imi cer scuze pt.confuzia creata,dar fiind mai novice in ale masinilor noi nu am stiut exact cum sa ma exprim.
Oricum,asta e ceea ce cautam.
Scuze inca o data.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.