Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cea mai buna masina de 10000 euro ...?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Volkswagen
Gabi107292
Volkswagen Polo
Peugeot 206
Hyundai Accent

Salutare. Fiecare din cele de mai sus costa in jur de 10000 euro iar la performante se aseamana destul de mult intre ele. Care credeti ca ar fi cea mai buna alegere ?
ionut83652
hyundaiul cade cai naspeta si urat si slab caliativ 206 e frumusel dar polo e MADE IN GERMAY cea ce cred ca conteaza !
::::AL3X::::
toate noi?? poi la 10k polo e slab dotat si cu un motor micut dar oricum vw ar fi prima alegere...
cod
Polo happy nu are ABS, TCS sau ESP si nici posibilitatea de a fi puse ca optionale. Nu mi-as lua o masina fara macar ABS, fara a mai vorbi de airbag-uri laterale.
Gabi107292
VW de care zic eu aici e de 1.6 si are si ABS; daca mai dispui de vreo 2 mii euro o poti face foarte faina wink.gif ... cred ca am sa aleg VW; in doua luni am sa va spun daca am facut bine sau nu beer.gif
Inca ceva: pretul e in jur de 10000 euro dar fara tva (il iau pe o micuta societate comerciala)
cod
A, stai ca atunci e altceva. Credeam ca te referi la 10000 DDP. Daca sunt CIP, arunca un ochi si la Seat (Ibiza, oferta fever).
florin55503
eu as lua ibiza. chiar daca in principiu e aceiasi masina ca si polo, e un alt feeling. si spatiul in ceea ce priveste parca e mai mare
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.