Help - Search - Members - Calendar
Full Version: SOLBERG in ROMANIA!!!!
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Subaru
gorila100252
SOLBERG a fost in romania!!!!!!
G e o r g e
mda ... din pacate organizarea a lasat mult de dorit . demonstratia ce trebuia sa fie tinuta cap coada pe un impreza , din cauza ca s-a spart cutia, a fost tinuta pe un forester 2.0X .

mdea , sa mai adaug ca organizatorii au fost cu totul depasiti de situatie , ca nu au pregatit masinile cum trebuie, pardon , masina ! si ca era cat pe aici ca totul sa fie un mare fiasco .


unde sunt cei 8 milioane de euro investiti in sediu ?!?! UNDE ?

unde este acel 1% din piata pana la sfarsitul lui 2007 ? UNDE ?

inca o bila neagra SMT ... keep up the good work guys. tineti minte ca sunt unii acolo , prin lume , care chiar iubesc marca asta , dar veniti voi si ne alungati pe toti .

cu fiascouri de demonstratii si cu servicii de tot rasul in service ! sa va aduc aminte de uleiu GRECESC AVIN? macar puneti de masline ca nu costa 80 ron litrul !
Valentin35722
Si mediatizarea (in avans) a evenimentului unde a fost ? Ca eu am aflat de la TV dar DUPA... :evil: Ca sigur imi faceam timp sa vin pentru asa ceva, ce vezi cam rar in RO.
RUSINICA !
PS Poate sunt eu idiot si n-am vazut reclama, poate-mi spuneti daca gresesc sau nu.
G e o r g e
stai linistit ca in aceeasi situatie am fost toti smile.gif

a fost anuntata o parte din presa , totul hus hus , smt a fost depasit clar de un eveniment de o asemenea amploare .
Ioan103584
Heh, pe mine m-au invitat la event si ca norocu' nu eram in tara sad.gif

Oricum, inteleg din post-urile voastre ca Solberg a facut demo cu un Forester aspirat asa ca am senzatia ca n-am pierdut prea mult...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.