Help - Search - Members - Calendar
Full Version: info moderator
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
andrei107466
cred ca ar fi multi oameni care ar dori info. despre aceasta masina
andrei107466
cum pot deveni moderator pt. marca Great Wall?
DORU
Esti reprezentant pt Great Wall in RO ?
andrei107466
reprezint dealerul Great Wall din Valcea
andrei107466
deci se poate???
mike.omega
Deci, NU! smile.gif
DAN
QUOTE(mike.omega)
Deci, NU! smile.gif


Scurt si la obiect...=)))))))
Mariustom
Conform cererii blink.gif biggrin.gif :wave:
Watcher
Andrei, nu te lasa, pentru acei multi oameni care doresc informatii despre aceasta marca, nu este necesar sa fii moderator, este suficient sa scrii.
Oricum nu pricep pentru ce ar vrea cineva sa fie moderator, inseamna doar mai multe sarcini/responsabilitati.
Mariustom
Corect Watcher arigato.gif

Cred că nici un user nu poate spune că, dacă a venit cu informații utile și gratuite i s-a pus călușul în gură.

Așa și în cazul de față. Scrieți despre marca respectivă tot ce știți, d-le Andrei, dar nu cred că aveți nevoie de "stimulente" pentru asta.

Sau da ??? blink.gif blush.gif
andrei107466
unde pot sa dau info. despre Great wall; nu exista un topic cu Great Wall
G e o r g e
pai cum ai creat topicul asta poti crea unul nou smile.gif in aria masini.ro
adica aici :
http://www.masini.ro/forum/viewforum.php?f=61
mike.omega
Dar daca info despre Great Wall=reclama, cititi regulamentul!
Cristi86127
hello moderatorii nostri carele esti in ceruri asa si pe pamant biggrin.gif

Am si io o intrebare...acum ceva timp am deschis niste topicuri referitoare la o marca noua de masina...ma rog ea asa se crede.
Nu era reclama, dimpotriva...se numeste martin motors si a aparut pe piata noastra...nu am facut decat sa atentionez oameni ica masina e sinucidere curata.

Au fost sterse aceste topicuri, recunosc nu am citit regulamentul si nici nu cred ca il voi citi prea curand, oricum nu prea retin cand citesc chestii care nu prezinta interes pentru mine.

Nu m-a deranjat ca au fost sterse dar eram curios, DE CE ? blush.gif

PS. Am scris mesajul asta din plictiseala. biggrin.gif
mike.omega
Cat timp regulamentul nu reprezinta o chestie de interes pentru tine, sa nu te astepti la un raspuns, nu reprezinta interes smile.gif
Cristi86127
QUOTE(mike.omega)
Cat timp regulamentul nu reprezinta o chestie de interes pentru tine, sa nu te astepti la un raspuns, nu reprezinta interes smile.gif


eh, asta e, stiam eu ca trebuia sa fi facut armata. biggrin.gif

mike, eu simt regulamentul, il am in sange, nu trebuie sa-l mai citesc...

glumeam, l-am citit dupa ce mi-a zis un moderator ca a posta pe acest forum e un privilegiu, nu un drept...mi s-au parut cuvinte cam mari pentru el si atunci am devenit curios....

Regulamentul e ok, moderatorii in mare parte la fel, chiar am ramas placut suprins de modul in care ai intervenit si solutionat un conflict deschis intre mine si...in cadrul sectiunii Mitsubishi, la o maniera corecta si nepartinitoare, desi limbajul folosit de mine era unul extrem de agresiv...semn ca situatiile "extreme" mai intai sunt analizate si intelese inainte de a se aplica sanctiunile prevazute de regulament.

Legat de posturile sterse, probabil ca nu trebuia sa pun linkurile care ofereau informatii despre masina respectiva...oricum intentia mea nu a fost sa-i fac reclama, ci dimpotriva.

Numai bine!
mike.omega
Pai daca nu citesc ce scrieti voi si apoi dau cu batu-n balta, iti imaginezi ca tot eu imi iau dupa aia vorbe de duh smile.gif

Cat despre reclama sau anti-reclama la masina aia.... nu comentez ca n-are rost tongue.gif
Cristi86127
QUOTE(mike.omega)
Pai daca nu citesc ce scrieti voi si apoi dau cu batu-n balta, iti imaginezi ca tot eu imi iau dupa aia vorbe de duh smile.gif

Cat despre reclama sau anti-reclama la masina aia.... nu comentez ca n-are rost tongue.gif


Hai nu fi rusinos, comenteaza tongue.gif
yeotamara97
Chiar dacă este doar în visele tale cele mai indraznete https://doulasanantonio.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.