Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Plasa portbagaj
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Chevrolet
t99959
Sal.A pus cineva pe un aveo sedan o plasa in portbagaj,ca stingatoru la curbe face curse prin portbagaj?Daca da,de unde a luato si cat a dat pe ea>>
ms .sal
_Theo_
pune stingatoru in compartimentul de la roata de rezerva.
octavian67510
..si io tot la roata de rezerva l-am pus...dar nu am cumparat unul imens..
t99959
ms pt raspuns.acolo l-am pus si sta f bine.totusi am vazut la agip plasa universala.k.ms mult pt raspunsus
Laurentiu99665
Salut t99959, apune-mi, unde la Agip...., am o gramada de prostii in portbagaj, mostenite de la Dacia, care se plimba la toate curbele zdranganind teribil, iar portbagajul de la Aveo nu are nici un fel de sistem de fixare al bagajului, nici cleme, suportzi, nimic..., si daca ti-ai luat... cat face ?....Mersi ...ar mai fi ceva, ...a gasit cineva tava din aceea din cauciuc/plastic, pentru portbagaj Aveo ? ...se potriveste cea de la Kalos? mersi din nou!
t99959
de pret parca 70 de lei dar nu mai stiu care agip nu era in buburesti si era noapte (sorry)
ngz103477
Nu cred ca este o idee tocmai buna sa puneti stingatorul in fundul portbagajului, langa roata de rezerva. Trebuie sa fie undeva la indemana sa poata fi utilizat repede daca, Doamne fereste, va fi nevoie.
Eu m-am gandit sa-i fac un suport si sa-l tin sub scaunul din dreapta-fata.
Andras101185
Eu am luat unul (METRO) cu suport care are cateva gauri pentru prindere dar sincer nu prea ma duce dorul sa gauresc peretele portbagajului sad.gif Asa ca a ajuns si la mine in fundul portbagajului langa roate de bicicleta wink.gif Apropo de lucruri care se plimba la curbe, m-am gandit sa cumpar o lada de plastic din acela pliabil care are in jur de 2 cm grosime pliat. Nu am nimic in portbagaj dar in caz de cumparaturi ar fi excelent pentru sacose.
mugurel97263
...stingatorul infasurat intr-o laveta , trusa medicala infasurata in vesta reflecorizanta si s-a terminat cu zdranganitul.
...locatia : spatiul rotii de rezerva.

...in portbagaj am pus un metru de folie de polietilena(pt facut solarii) si cu 2,5 ron am rezolvat problema curateniei .
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.