Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Va rog interveniti.
Masini.ro Forum > Administrare > Echipa de moderatori Masini.ro
_Constantin_
http://www.masini.ro/forum/viewtopic.php?t...c&start=220

Pe langa faptul ca aria Toyota e no man's land apare individul asta si incepe sa urle cat il tin plamanii despre tot ce-i trece prin cap. Desi nu a fost ceva oficial, niste useri de pe aria Toyota au facut o propunere ca eu sa fiu moderator. Nu imi doresc in mod special dar cineva trebuie sa fie. Pe langa versus si Opel, e aria cu cele mai multe mesaje si activitate mare iar de ceva vreme, de cand guerilla nu a mai trecut pe acolo lucrurile nu stau bine.

Discutiile sunt total aiurea, se posteaza pe unde apuca, nimeni nu mai respecta regulile de double-post samd, plus ca nu exista nici o autoritate care sa modereze iesirile ca cea de mai sus.

Va rog ... faceti ceva in sensul asta. Daca e nevoie, George care m-a cunoscut poate certifica faptu ca nu sunt angajat Toyota. Numai bine. :wave:
Andrei Suzuki
Cumva te referi la Lucian14?
_Constantin_
in nici un caz. ma refer la dragos. Iar lucrurile continua desi l-am rugat sa inceteze.
mike.omega
In primul rand Dragos + gasca lui de clone nu mai are acces pe acest forum.
Daca nu se calmeaza omul spuneti ca insistam smile.gif
Din pacate pana lunea viitoare nu am timp sa iau la puricat aria Toyota, am o sapt plina si agitata si din pacate nu am timp de stat in fata monitorului.
Legionaru'
Am si eu o rugaminte: avansati-l pe Constantin la functia de moderator.
Garantez pentru el.Daca o mai insemna ceva cuvantul meu.
_Constantin_
QUOTE(mike.omega)
In primul rand Dragos + gasca lui de clone nu mai are acces pe acest forum.
Daca nu se calmeaza omul spuneti ca insistam smile.gif
Din pacate pana lunea viitoare nu am timp sa iau la puricat aria Toyota, am o sapt plina si agitata si din pacate nu am timp de stat in fata monitorului.


Mersi frumos.
C Z R
Sa te rogi ca sa fi moderator mi se pare jenant! Ma asteptam la mai mult de la tine Constantine.
_Constantin_
Alex cine s-a rugat? Am scris si aici si la Toyota ca nu imi doresc in mod special. Stiai ca in afara de madalina nu mai e nimeni moderator acolo? Daca exista cineva mai potrivit te-as ruga sa-l numesti. Repet, nu tin neaparat sa fiu moderator dar nici nu ma deranjeaza.
Legionaru'
Costache, Madalina de ceva timp este administrator.
DRAGOS
In astea 2 luni de cand sunt pe forum am citi destul de mult si am si scris. Sunt cateva persoane pe forum acre actioneaza ca moderatori neoficiali si o fac chiar foarte bine! Constantin se numara printre ei! Si atata timp cat toyota este printre cele mai utilizate arii pe forum si are un singur moderator inafara de echipa msini.ro probabil ca va fi nevoie de inca un moderator si constantin este unul dintre cei mai potriviti! smile.gif
Bafta! beer.gif
_Constantin_
mersi frumos DRAGOS.
Andrei Suzuki
Alex,te-ai bagat aiurea.Eu nu vad unde Constantin s-a rugat sa fie mod. Si eu am vb (e drept,pe privat) cu Mike.omega si i-am explicat care e situatia,daia am ajuns sa moderez Suzuki si Mitsu. Si,ca sa vezi ca nu e ceva deosebit sa fii moderator,nu am tinut sa scrie sub numele meu moderator,sau altceva. Nu am vrut decat sa fac curat pe ariile alea,pt ca,la fel ca la Toyota,nimeni nu prea se ocupase. Nu vad ce e asa rau in a vrea sa fii moderator pt a face ceva util,nu doar de dragul de a fi.
T u d o r
Mai, sa fii moderator cred ca e o sarcina in plus, nu o favoare. Constantin - zic eu - se poate descurca cu aceasta problema. E echilibrat, are bun simt, e corect, ce mai, il iau acasa daca tot imi place asa de mult. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Am mai vorbit cu Mariustom despre problema moderarii pe forum, dar in privat. Multi dintre vechii moderatori au disparut, altii au alte treburi, in fine, unul in plus (si mai ales pe o arie des uzitata, cum e aria Toyota) e bun. Nu ca asta ar trebui sa fie neaparat Constantin, desi se califica pentru jobul asta cu brio.
Andrei Suzuki
Exact.Pe Toyota chiar este nevoie de un moderator.Pe Madalina n-am mai vazut-o de mult sa intre pe forum.
Xalanx
Eu il propun pe Impulse. Just kidding biggrin.gif:D - chiar, nu l-am mai vazut de multa vreme pe forum.
C Z R
QUOTE(_Constantin_)
Alex cine s-a rugat? Am scris si aici si la Toyota ca nu imi doresc in mod special. Stiai ca in afara de madalina nu mai e nimeni moderator acolo? Daca exista cineva mai potrivit te-as ruga sa-l numesti. Repet, nu tin neaparat sa fiu moderator dar nici nu ma deranjeaza.


Cred ca ai inteles gresit Constantine, eu te sustin ca moderator, dar nu mi se pare normal sa te umilesti pentru asta, atata tot.
C Z R
QUOTE(Andrei Suzuki)
Alex,te-ai bagat aiurea.



Ma bag cand am chef, nu e problema ta.

Mai sa fie nu am voie sa-mi spun parerea ca poate imi dai si un avertisment biggrin.gif
_Constantin_
Nu simt ca m-am umilit. In orice societate chiar si in una virtuala exista "ranguri", ierarhii care trebuiesc respectate. Consider ca in viata trebuie sa fii si umil cand e cazul( dar nu neaparat sa te umilesti). Sunt pe forum de 1 an si scriu destul de mult, asta inseamna ca imi place, iar pe deasupra chiar vorbisem cu guerilla de o sistematizare mai logica a ariei Toyota. In afara de mesaje am mai adunat si altceva de pe forumul asta si anume 3 oameni cu care am devenit mai apoi prieten: Legionaru, SORIN si drabisan, cu care ma vad cat de des avem timp si vorbim cat de mult putem.

Deci pentru mine forumul a devenit mai mult decat un exercitiu de comunicare. Imi pasa ce se scrie pe aria Toyota, imi pasa cat de bine sunt organizate topicurile si daca mi-se da ocazia ... bucuros accept si o responsabilitate in plus.
Andrei Suzuki
QUOTE(Alex Aka)
QUOTE(Andrei Suzuki)
Alex,te-ai bagat aiurea.



Ma bag cand am chef, nu e problema ta.

Mai sa fie nu am voie sa-mi spun parerea ca poate imi dai si un avertisment biggrin.gif


Ma asteptam la mai mult din partea ta,dar se pare ca... Ce,nu-ti place cand cineva nu e de acord cu tine?Pe alte topicuri te luai de aia care faceau exact ce ai facut tu.
Oricum,exagerezi.E parerea mea (despre tine) si am voie sa mi-o exprim,nu? Si,din pacate,nu am cum sa-ti dau avertisment.
C Z R
QUOTE(Andrei Suzuki)
QUOTE(Alex Aka)
QUOTE(Andrei Suzuki)
Alex,te-ai bagat aiurea.



Ma bag cand am chef, nu e problema ta.

Mai sa fie nu am voie sa-mi spun parerea ca poate imi dai si un avertisment biggrin.gif


Ma asteptam la mai mult din partea ta,dar se pare ca... Ce,nu-ti place cand cineva nu e de acord cu tine?Pe alte topicuri te luai de aia care faceau exact ce ai facut tu.
Oricum,exagerezi.E parerea mea (despre tine) si am voie sa mi-o exprim,nu? Si,din pacate,nu am cum sa-ti dau avertisment.


Eu din partea ta nu ma astept la nimic pustiulica biggrin.gif Tare suparacios esti ca un copil ce esti biggrin.gif

La cat de invectivat, contrazis si la cat de putina dreptate mi s-a facut, ar fi trebuit sa nu mai intru pe acest forum, dar sunt foarte iertator si tolerant, exact asa cum nu este majoritatea acestui forum.

Cand zici din pacate mai-sus, sa inteleg ca mi-ai fi dat avertisment? deci esti esti si tu un "razboinic al luminii"? biggrin.gif
T u d o r
Bai, dar altceva mai bun de facut decat sa va certati n-aveti? :boxing: Discutia era alta si nu are rost sa va contrati asa cand de fapt in esenta sunteti de aceeasi parte parca, nu? biggrin.gif
Andrei Suzuki
Pai tocmai,eu mi-am spus parerea vizavi de moderatori si de aria Toyota,iar el zice ca, Constantin se umileste. Aiurea.
Iar Alex,crede-ma ca nu faci nimanui o favoare daca intri pe forum. Sa iti amintesc regulamentul?
mike.omega
@Alex Aka: Pe langa faptul ca prezenta sau lipsa ta de pe acest forum nu ii va schimba cursul vreodata nu inteleg de unde atitudinea asta fata de Andrei?!
Daca el a gresit undeva se poate semnala, daca tu ai gresit sau vei gresi undeva s-a semnalat sau se va semnala, asta apropo de iertare! Tu ne ierti pe noi dar te-ai gandit de cate ori te-am iertat noi pe tine?! smile.gif Pun pariu ca nu!

Concluzie: nu-ti place nu intri! Punct! Orice alt comentariu off-topic va fi sanctionat!

PS: in legatura cu viitorul moderator al ariei Toyota va anunt ca va veni odata cu alti moderatori noi de care acest forum are nevoie dar toate acestea la vremea lor biggrin.gif
C Z R
QUOTE(mike.omega)
@Alex Aka: Pe langa faptul ca prezenta sau lipsa ta de pe acest forum nu ii va schimba cursul vreodata nu inteleg de unde atitudinea asta fata de Andrei?!
Daca el a gresit undeva se poate semnala, daca tu ai gresit sau vei gresi undeva s-a semnalat sau se va semnala, asta apropo de iertare! Tu ne ierti pe noi dar te-ai gandit de cate ori te-am iertat noi pe tine?! smile.gif Pun pariu ca nu!

Concluzie: nu-ti place nu intri! Punct! Orice alt comentariu off-topic va fi sanctionat!

PS: in legatura cu viitorul moderator al ariei Toyota va anunt ca va veni odata cu alti moderatori noi de care acest forum are nevoie dar toate acestea la vremea lor biggrin.gif


OFF-TOPIC: Ca sa-ti raspund in acelasi ton: prezenta mea pe acest forum este una derizorie si infima in raport cu numarul mic de mesaje scrise.
Apoi atitudinea fata de Andrei nu exista, decat bineinteles raportat la exagerarea de care mi-a atras atentie ca exista.
Nu ma intereseaza sa fiu iertat de nimeni atat timp cat este reciproca viceversa.
Apoi daca deranjez intr-un fel acest forum sa mi se spuna si nu mai intru in veci. Sincer n-am nimic de pierdut sau de castigat, cursul vietii merge inainte si cu si fara acest forum.
Pot atrage atentia ca nu eu am exagerat vadit, ci altii forumisti, care insa fac parte din "gasca" si deci pentru ei nu se va aplica regulamentul niciodata. Subiectivismul tuturor a nascut si va naste contradictii, polemici, certuri si scandaluri etern.

P.S. Multumesc pentru iertarea care mi s-a acordat si pentru dreptatea care nu mi s-a facut in foarte multe dintre cazuri.
T u d o r
Fratilor, ce exces de testosteron pe aria asta... biggrin.gif Daca mirosea ca acidul formic (furnicic biggrin.gif), tabarau pe voi toate furnicile de pe forum. :angel:
HalbaSus
E vara... e cald afara... mai mergeti si voi la o beer.gif
Oricum s-a deviat mult de la subiectul initial.
admin
Corect, nu are rost sa va certati, mai bine dati 20 click-uri pe banerele din dreapta pt calmare:))
yeotamara97
Fallin' pentru el a fost ca Fallin' din har https://douladallas.com
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.