Help - Search - Members - Calendar
Full Version: cine credeti ca va lua campionatul la F1
Masini.ro Forum > Auto Motor Sport > Formula 1 > History
Augustyn
cine credeti ca va castiga atat ca driver cat si ca team si de ce credeti asta vreau sa fac un sondaj
Laurentiu_007
HABAR N-AM.Chiar nu am nici o idee.Oricum. cred ca Renault va fi surpriza sezonului
kozma
asta da idee!oricum,nu cred ca ferrari!cel putin asa sper!poate Mercedes?
Augustyn
ferrari are toate sansele
(parerea mea)
cred ca renault si bmw au sa fie o surpriza
ionut catalin
Cred ca Schumacher va cistiga iarasi deoarece noua masina este foarte competitiva .(Veti vedea dupa Imola).

[ Acest mesaj a fost modificat de : de 2003-04-12 18:52 ]
Augustyn
eu unu nu-l agreez pe Shumi desi are meritele sale !
S-ar putea sa ai dreptate desi nu cred
Augustyn
noul campionat de F1 a inceput dea dreptul interesant
Ferrari are foarte putine puncte pe cand Mclaren se distanteaza!
RAZVAN2
Eu cred ca SCHUMAER are prima sansa deoarece cei de la FERRARI au lucrat foarte mult noul monopost FERRARI GA 2003 dupa cursa de la IMOLA si foarte mult talentul lui SUCHAMER ,IAR la constructori tot FERRARI .CORNEL 1 ESTE ANTI SCHUMAER HUA... FERRARI CEAL MAI TARE monopost de F1.SUCCES
[addsig]
Augustyn
intradevar!
cred ca o sa-si arate clasa ca si pana acum!
RCS
Ca veni printre altele si vorba de ...Schumi. Cred ca de data asta si-a gasit si el nasul in postura ,,copilului'' de la McLaren. Ce atata tura-vura cu Scumi sus si Schumi in jos . Se pare ca anul asta l-a cam lasat ,,masinuta'' si dupa cum se vede daca nu are ,,masinuta'' nu prea mai face nimic. Apropo! Cand are de cand sa paraseasca F1 ca deja enerveaza pe tota lumea(la felul lui de a fi nici nu ma mir)
RCS
Pentru cei care sunt pro M.Schumacher ! Copilul de Alonso l-a ridiculizat pur si simplu pe neamt la Hungaroring luandu-l pe acesta cu o tura ceea ce dovedeste ca neamtu este in cadere libera (indiferent ca va castiga sau nu titlul mondial).
RCS
Vad ca bate vantul pe aici !
Ady1
Schumy evident!!!!!!
Apropo ! Cine s-a saturat de idiotii de la TVR zisi si `prietenii motorsportului`?
Astia nu stiu ce se intampla niciodata si au mereu aceleasi texte
RCS
Pt. Ady! Eu as paria pe Montoya ! Sa nu-l uitam insa si pe finlandezul de la Mc Laren. Parerea mea este ca toti trei au sanse pentru a fi campioni mondiali.
Iulian8
evident ca schummi este campion mondial, inca nu s-a nascut pilotul care sa il intreaca, poate v-om mai vedea peste 50 de ani, unu care sa ia de 6 ori titlul mondial. tot respectul pt fangio dar a fost depasit. suntem contemporani cu unul din cei mai mari piloti ai tuturor vremurilor si bineinteles ca multi nu realizeaza asta si se agata cu disperare de nume ca montoya sau raikonnen, coulthard sau hakkinen, villeneuve sau alonso in speranta ca il va detrona vreunul pe schummi.
jos palaria pt ei ca sunt si ei niste piloti de exceptie, iti trebuie ceva talent si munca sa ajungi aici dar totusi nici unu nu va ajunge la nivelul performantelor lui schummi.lupta pt titlu se va redeschide doar dupa ce hotaraste schummi sa se retraga.pana atunci toate cele bune.
vivian
GO ...........GO...........MONTOIA >>>>>>>
ciprian7
Desi sunt fan Schumacher, m-as bucura daca ar castiga ori el ori Alonso. Este singurul care se apropie de calitatile extraordinare de pilot ale germanului. Si apropo, m-as bucura si mai tare daca nu ar mai transmite TVR-ul. Sunt niste plicitisitori...
Paul5
nutresc speranta ca schumacher va fi din nou incoronat..pt ca o merita din plin.despre comentatorii tvr(vb de "maestrul"alexandrescu)sunt curios din ce bani fac deplasarile la curse pentru ca acele comentarii puerile ar justifica o deplasare la grupa mica de la gradinita si nicidecum la f1.noroc ca distinsul comentator e prieten cu toti pilotii din marele circ cum ne mentioneaza la fiecare simulacru de comentariu.
petre43065
eu sunt mare fan Schumacher in acest an totusi nu cred ca poate sa mai castige chiar si cu noua masina nu poate sa urce din nou pe locul 1 in acest an diferenta o vor face anvelopele iar Ferrari are un mare handicap acum ,lucru care nu se poate rezolva foarte usor ,toate echipele protesteaza si vin cu fel de fel de motive :sa se reduca costurile din F1 de fapt ei stiu un lucru Ferrari au propiul circuit de teste si atunci cand nu trebuie sa inchiriezi undeva .......testezi zi si noapte ;mare avantaj.In acest an s-a inregistrat cea mai mare coalitie antiferrari si mai ales antischumacher in special dupa incidentul din Australia unde Michael la cam ''inghesuit ''pe conationalul sau dar parca F1 este pe puncte si pe locuri in clasament;nu este norman sa isi apere pozitia ?Declaratiile antischumacher au continuat si in saptamanile urmatoare ,chiar si persa germana scria:Sumacher tre sa se retraga ,are mai multi bani decat poate cheltui in viata lui,eu cred ca este pacat ca atunci cand un om pe care toata lumea la apreciat cat timp a fost campion acum cand ar trebui ajutat noi dam cu"pietre"in el.Schmacher este cu siguranta "Cel mai bun pilot de F1 din toate timpurile ",daca Montoya este ata de bun cu se cred de ce "prinde"podiumul ocazional,Fisico este de atatia ani in F1 si ? De 2 ori locul 1 ?mda mare pilot.exemplele pot continua .Eu sper ca Sumacher sa demonstreze si in acest an ca inca nu si-a iesit din mana si ca mai are ceva de spus ,cu toate regulamentele stupide impuse de FIA care incearca sa faca din F1 un sport mai atractiv punand in pericol viata pilotilor(fara schimb de cauciucuri)ex .Barichelo a abandonat lin Malaesia pt.ca nu mai avea aderenta .Eu cred ca F 1 a ramas un sport atraciv pentru cei pasionati ,ca doar nu am sa ma uit la fotbal sa vad niste echipe de fotbal de tot rasul ,si sa il vad pe Becalii facand afirmatii ,si acuzatii caraghioase cu siguranta F 1 este mai atractiv decat fotbalul rom,Eu cam ata am avut de spus acum imi cer scuze anticipat daca am suparat pe cineva si pentru unele cuvinte scrise gresit ,si astept si alte discutii pe forum pa
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.