Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Huse - Nisan Primera - Visia
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Nissan
RIP
am incercat sa vad daca cei de la nissan/reprezentanta au huse ... nu
am citit in manual ca nu sunt indicate .... dar ma gandesc ca nishte huse cu spatarul gol ... sau facute intrun anumit fel nu ar trebui sa jeneze airbagurile biggrin.gif
am tapiteria crem shi cu siguranta mi se va murdari repede ... asha ca ...
presupun deasemenea ca tre sa aibe anumite marimi ...

ma poate ajuta cineva?
marius96537
exista huse ce respecta air-bag lateral!!pretul este cam de 50 euro setul!
RIP
QUOTE(marius96537)
exista huse ce respecta air-bag lateral!!pretul este cam de 50 euro setul!

bine de shtiut ca macar exista... mersi
dar pe unde ash gasi?.. METRO, Sellgros... ?
dan68781
eu miam facut la comanda. 200 ron. iti ia toate masurile si iti alegi tipul de material si nuanta. si gata....
RIP
QUOTE(dan68781)
eu miam facut la comanda. 200 ron. iti ia toate masurile si iti alegi tipul de material si nuanta. si gata....

super mishto asha
merita
dar draq shtie unde gasesc asha ceva in Timisoara
este vreun cunoscator din Tm pe aici care shtie?

mersi anticipat
Random
Nu stiu tapiseri care sa confectioneze asa ceva, dar stiu un magazin in Timisoara de unde poti cumpara orice material(pentru orice) care-ti trece prin minte. Nu cred ca e vreun material sau vreo culoare pe care sa n-o gasesti acolo. Magazinul e cam "neingrijit", are un aer de second hand dar e bine dotat cu marfa, e pe strada Closca(cred ca asa se cheama strada aia care duce la Ocko),in dreptul bisericii/catedralei din Mehala, chiar in statia de autobuz/firobuz.
Sunt sigur ca cei din magazin te pot indruma catre un tapiser, ma gandesc ca nu-i mare scofala sa lase un loc liber in dreptul airbag-ului....daca e nevoie.
Random
RIP, astazi in Real erau huse pentru scaune cu airbag. Costa 2.000.000lei si scrie pe ele ca sunt pentru mai multe marci printre care si Nissan Primera.
RIP
QUOTE(Random)
RIP, astazi in Real erau huse pentru scaune cu airbag. Costa 2.000.000lei si scrie pe ele ca sunt pentru mai multe marci printre care si Nissan Primera.


mersi pentru info wink.gif
am fost, am vazut, am plecat, dezamagit biggrin.gif

nashpa culorile, nashpa materialul
ma mai orientez biggrin.gif
mai caut
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.