Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Au trecut 2 saptamani
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda
Nicorec105118
Dragi colegi va cer sfaturi....au trecut deja 2 saptamani de cand trebuia sa primesc masina....ce trebuie sa fac???
Kun95299
Foarte, foarte simplu. Iei o sticla de tuica de prune, te asezi sub umbra si bei smile.gif)
Acuma serios, 2 sapt. nu-s chiar asa de mult. Ia contractu, citeste-l si vezi ce poti sa faci. Sigur ii scris acolo pe undeva cu litere mici ca reprezentanta nu -i responsabil pentru nimic si ca ai mainile legate smile.gif).
Ai fost la reprezentanta sa faci scandal? Macar sa-ti zica cand sa te astepti la masina, ca sa dormi si tu mai linistit.
Nicorec105118
Da am fost...cand am facut contractul au zis ca in saptamana 19...bun...dupa aia am fost si au zis ca mai dureaza o saptamana...am inteles...am asteptat...dupa aia inca o saptamana....deja mam saturat...ma duc azi....daca nu imi dau un raspuns concret o sa fac mare scandal....sad.gif
Kun95299
Naspa mai sad.gif Firmele fac contractele cum vor ei. Le doare in *** ca tu nu-ti primesti masina la timp. Le intereseaza doar sa-si primeasca ei banii la timp.
Se mai zicea undeva pe forum, ca contractele trebuie citite inainte de a fi semnate.
Nicorec105118
Stiu ca asa e cu contractele...am citit bine contractul...stai linistit...ca am avut o faza cam nasoala ca am crezut ca am limita de kilometri....dar nu cred ca am...am citit bine contractul...cei de la reprezentanta miau zis ca in saptamana a 19-a o sa primesc masina...o sa ma mai duc azi pe la ei...daca nu.. :boxing: :bandit: :minigun: :bash: :ban:
F L O R i N
Acum poti sa te duci si sa le spui sa ti dea pachetul legislativ,covorase, mp3,asta pentru intarziere.Tu ai fost prompt cu plata si ei te fac sa astepti cu saptamanile.Neseriosi :argue:
Nicorec105118
O sa le cer...Mp3 am pentru ca am ales dotarea ELEGANCE si am mp3...multumesc pentru sfaturi....
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.