Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ce iubiti la Seat Ibiza?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > SEAT
cristian106139
Eu sunt pe cale sa devin proprietar al unui Seat Ibiza 1.4 85 CP.Am condus o masina similara cu ceea ce-mi va veni peste 5 saptamani si m-am indragostit de ea.E parca ai face karting!Te face sa te simti copil,sa te simti liber!Pentru mine are acelasi efect care il au motocicletele pentru pasionati!Voi ce parere aveti?
::::AL3X::::
ff tare masina la inceput am fost tentat sami iau si io o astfel de masina dar caii putini adica mai putini si-au spus cuvantul...e o masina ok parerea mea...
cristian106139
Si pana la urma ce ti-ai luat?Eu cred ca o sa zburde pe soselele noastre(facand comparatie intre kg ei si caii de origine germana, si dacia supernova sau solenza,cu care am mers). blush.gif Tu ai condus un Ibiza pe benzina?Macar sa-mi spui cum e.A mea vine in 5 saptamani. :bash:
::::AL3X::::
poi miam luat un golf 4 cu 1,9 TDI sincer am mers si cu ibiza dar nu m-a impresionat oricum merge bine ce sa spun mai mult...
cod
Si cum ti se pare golful 1.9 TDI? Ca si motorizare intreb.
MARIUS_MARIUS451
buna ziua asi dori sami achizitionez si eu o masina second hand si am gasit zilele acestea un seat ibiza 1.4 16 v 2002 cu Km: 145.000 la acti v la prima vedere masina arata binisor singura problema e sonda lambda care trebuie schimbata . propietaru cere pe ea 2000 de euro si asi dori sa stiu daca merita sa iau masina si cam cat mar costa schimbarea sondei
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.