Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Cotiera fata
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Skoda > Octavia 2
Claudiu106075
Salutare tuturor forumistilor. Sunt noi pe aici si am o nelamurire. Am o Skoda O2 versiunea de echipare Ambiente. Aceasta echipare nu are inclusa si cotiera fata si as dori ff mult sa ii pot pune. Va intreb pe dvs daca stiti vre-o ceva, dak se poate pune sau dak nu se poate pune. Si daca da cat ar costa.
Va multumesc !!
onet_bogdan
salutare Claudiu, incearca sa postezi doar intr-un singur loc. Sunt multe site-uri care comercializeaza cotiere dar iti recomand sa mergi la dealer-ul Skoda si sa intrebi cat costa modelul original inainte de a te orienta spre ceva compatibil.
ionut83652
cauta la un magazin de piese cotiere (spunele de meteor) astia aduc cotiere original pt masini la preturi mai bune!
Claudiu106075
Va multumesc tuturor pentru sugestii. :wave:
bebeko
Incearca si aici, are preturi foarte bune : http://forum.computergames.ro/87-auto-moto...returi-oem.html
ovidiu35793
Am comandat o cotiera pt. O1 in magazin de tuning in Iasi si m-a costat jumatate de pret fata de reprezentanta. Montajul a fost simplu, scaunele trase in fata si 4 suruburi de fixare in spatele frinei de mana, tangent cu locasul de bricheta. Se potriveste de minune si e foarte utila mai ales la drum lung.
Bafta! :wave:
Octavian56993
Si eu mi-am montat pe O1 o cotiera de la un magazin de piese auto din Iasi.
conteaza f mult sistemul de prindere (se uita baietii in ETOS si iti aduc specific pentru ce model vrei).

mi-am montat-o singur, exact cum spune ovidiu35793.
la drum lung super utila.

Bafta!
::::AL3X::::
m-am interesat si eu pt un golf 4 si costa in jurul la 2 mil si cred ca e identica, asta la reprezentanta..
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.