Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Virtual Tuning
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Tuning > Exterior
serginho
Heloo!! m-am gandit eu asa sa deschidem un topic NOU cu o sectie de Virual Tuning. O sa incep eu sa postez cateva poze pe care le-am facut. doresc sa puna fiecare dintre noi cateva poze cu inventiile personale. :angel:


P.S. Sa nu radeti de imaginile mele, pentru ca sunt incepator in aceasta arta : << Virtual Tuning >> blush.gif














f1anatic
QUOTE(serginho)
Heloo!! m-am gandit eu asa sa deschidem un topic NOU cu o sectie de Virual Tuning. O sa incep eu sa postez cateva poze pe care le-am facut. doresc sa puna fiecare dintre noi cateva poze cu inventiile personale. :angel:


Asta e un fel de desen in Photoshop. Vezi ca celalalt site de masini e plin de asa ceva. Credeam ca site-ul asta e mai serios.

Cit despre tuningul virtual...stai ca nu inteleg: ce e tuning la treaba asta...Ca eu inteleg sa fac o lista cu piesele pe care mi le-as pune pe masina... Iar acest tuning virtual l-as transforma in tuning real in masura banilor si a timpului.

Ma rog...jucati-va cum vreti aici. Dar eu timp de poze trucate si de paintbrush nu am timp.
HalbaSus
Ultima poza e chiar haioasa... logan MCV cu jante de M5... biggrin.gif
Alex-F1
Hai bre Halbaman, de ce esti rau acuma? Omu' a spus sa nu radem de pozele lui si tu acuma il descurajezi chiar asa pe fata? Uite aici un Photoshop (tot de amator).....cam asa va arata din profil in curand masinuta mea arigato.gif ....sunt "facute" in Photoshop urmatoarele chestii: etrierele rosii (am cumparat deja vopseaua, astept doar o zi cu soare sa ma apuc de treaba), geamurile negre (folia e cumparata, mai trebe doar pusa), stickerul cu F1 si acele 2 ovale gri de pe partea de jos a usilor.... :angel:
serginho
next....



Baby Blues
QUOTE(f1anatic)
QUOTE(serginho)
Heloo!! m-am gandit eu asa sa deschidem un topic NOU cu o sectie de Virual Tuning. O sa incep eu sa postez cateva poze pe care le-am facut. doresc sa puna fiecare dintre noi cateva poze cu inventiile personale. :angel:


Asta e un fel de desen in Photoshop. ......

Ma rog...jucati-va cum vreti aici. Dar eu timp de poze trucate si de paintbrush nu am timp.

Pai lasa-ne domle sa ne descarcam nervii pe biata masina. :wave:
serginho
stefan_adrian pune si u o poza cu masina ta(Audi A3) si hai sa incercam sa o "coloram" un pic. arigato.gif
Alex-F1
Stefane, pragurile alea tu ai vrut sa fie chiar asa albastre sau n-ai stiut cum sa le faci la culoarea masinii? biggrin.gif Iei culoare din masina cu unealta "pick colour" (chiar si in Paint) si gata!!!! arigato.gif
Baby Blues
N-am stiut sa facalbastrul mai aproape de culoarea masinii. blush.gif
Am poze pe link-ul din semnatura. Poate iese la cineva mai bine. biggrin.gif
DRAGOS
et voila:
sper ca e destul de aproape de ce a vrut stefan blush.gif
Alex-F1
Well.....geamurile si pragurile/spoilerele sunt reusite, dar etrierele alea le-ai facut prea mari.... biggrin.gif ...prea mult rosu....nici chiar asa.... arigato.gif
serginho
si eu una.........nu prea reusita pentru ca nu am avut timp....sorry
DRAGOS
si inca una cu masina noastra nationala, ligheanu:
Baby Blues
Mai oameni buni , deja incepe sa nu-mi mai placa actuala forma. Deja ma gandesc sertios la un facelift . Beton arata!!!!!!!! Care va mai pricepeti va rog sa nu va lasati intimidati. biggrin.gif Continuati!!!!!!!!
DRAGOS
si in varianta finala: biggrin.gif
http://img511.imageshack.us/my.php?image=2085792kl7.png
Baby Blues
Mai oameni buni nu-l lasati sa o faca pe ultima. Continuati pt ca deja astept cu infrigurare. Eu chiar nu ma pricep. Cum puneti voi jentile alea? blink.gif
Mariustom
offtopic.gif Adrian, schimbul de jenți se face la service laugh.gif :punk: tongue.gif

Scuze, dar nu m-am putut abține :coolspeak: :cheers: arigato.gif
Baby Blues
M-ai ars. arigato.gif
Tre sa dau o bere. Poftim -------> beer.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.