Help - Search - Members - Calendar
Full Version: As putea sa-mi cumpar un FIAT PANDA SAU ALBEA cu max8000eur?
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Fiat
maria106406
:wave: As vrea un sfat: ce masina noua as putea sa-mi cumpar, cu maximum 8000EURO?M am gindit la FIAT.
mULTUMESC, mARIA
Cipp
Da, la 8000 de euro gasesti albea la 20.000de km impecabila, nici n-au apucat sa se uzeze cauciucurile. Si daca gasesti una rosie, pentru doamne... wub.gif Succes la cautat, vezi ca sunt chiar pe acest site cateva masini de vanzare!
ovidiu86744
Cel mai bine mergi la un reprezentant Fiat si intreaba ce poti face cu acesti bani.
Cipp
Eu nu sunt pentru masini cumparate de la reprezentanta. Poti sa nimeresti o masina de serviciu, care a urcat toate bordurile in viteza a doua si al carei ambreiaj poate sa cada peste 2000 de km. Daca poti, ia-ti o masina noua, daca nu, gandeste-te de 10 ori, masina la sh e o loterie mult mai mare decat cea noua. Eu sunt si PENTRU masinile sh dar minutios verificate, eventual dintr-o sursa de incredere, exclus samsari, sau de la o persoana care se vede ca a avut grija de masina si nu si-a bagat picioarele in ea. SUCCES si iti doresc sa-ti iei masina pe care ti-o doresti si sa n-ai nicio problema cu ea!
emcos85376
La 8000 de euro isi ia masina noua. Nu mai stiu exact preturile, dar stiu ca fiatul avea niste oferte si albea era comercializata incepand cu un pret de sub 8000 euro (bineinteles, cu mai putine optionale).
Eduard46373
la banii astia iti iei un Panda Nou,pe motorina era la oferta 7800 cu tot cu TVA dar daca tu ai valuta mai pierzi ceva cand o schimbi ca tre sa dai lei ,iar iei iti calculeaza la cat un alt curs si mai pierzi cateva sute.
Eu am luat Punto in 2005 de la Reprezentanta dar nu era nou era din 2003 si apartinuse Autoitalia pana atunci si am dat atunci 7600-repet de la autoitalia adica cu garantie inca.
Dar ce e nou e sfant asa ca,faci cum vrei dar ia ceva bun si sa nu fie deja distrus de altii!
sorin alexandru70781
QUOTE(Eduard46373)
la banii astia iti iei un Panda Nou,pe motorina era la oferta 7800 cu tot cu TVA dar daca tu ai valuta mai pierzi ceva cand o schimbi ca tre sa dai lei ,iar iei iti calculeaza la cat un alt curs si mai pierzi cateva sute.
Eu am luat Punto in 2005 de la Reprezentanta dar nu era nou era din 2003 si apartinuse Autoitalia pana atunci si am dat atunci 7600-repet de la autoitalia adica cu garantie inca.
Dar ce e nou e sfant asa ca,faci cum vrei dar ia ceva bun si sa nu fie deja distrus de altii!


Nu cumva pretul este la panda pe benzina ?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.