Help - Search - Members - Calendar
Full Version: credite prin brokeri...
Masini.ro Forum > Masini.ro > Juridico-financiar
Mihai106312
Salut,
As vrea sa aflu si eu ceva informatii despre firmele astea de brokeraj de credite, am inteles ca s-au extins si pe credite auto(nu de alta insa timpul chiar nu imi permite sa umblu pe la un mil de banci pt cea mai buna oferta sau sa imi fac singur dosarul).Intrebarile mele sunt de fapt urmatoarele: percep ele un comsion supliemntar?adica imi induc costuri suplimentare la dosarul meu de credit?se ocupa ele de toata harabura asta cu obtinerea unui credit sau cum?si daca a apelat cineva si imi poate recomanda o astfel de firma ideal ar fi sa fie si serioasa biggrin.gif multumesc anticipat.
gabriela106365
pot sa iti spun ca am apelat la o astfel de firma in 2 randuri si sunt mai mult decat multumita.initial am incercat sa imi contractez singura un credit destul de mare pt nevoi personale insa am renunta, sunt nenumarate acte si trebuie sa faci un mil de drumuri chiar si dupa ce te decizi aspura ofertei, mereu mai e o mica adeverinta un act de adus. eu am apleat un broker de credite
http://www.creditmobil.ro si am fost mai mult decat multumita, nu iti mai spun ca vin ei sa se intalneasca cu tine unde vrei, iti prezinta oferte bla bla si costurile tale suplimentare sunt 0 pt ca ei isi iau comision direct de la banca, mie mi au facilitat un credit ipotecar si unu pt o masina. creditmobil.ro se numesc iti urez bafta.si astept sa ma anunti cum a mers.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.