Help - Search - Members - Calendar
Full Version: costuri inscriere
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Oltcit
tuca106246
bau. am gasit shi eu un oltcit club 11 RTA din 85 francez. cerea pe el 350, l-am scos la 275 ca are putzina rugina pe la ushi shi asha, carburator nou, alea alea.

ce m-ar interesa, cat ma costa actele la cumpararea mashinii? nu am gasit nici unde pe net. daca poate cineva sa ma ajute, astept raspuns.
tractorulM
masina cu pricina,mai era folosita,adica avea nr noi,inmatriculata,nu era radiata???
dispecerattractari
QUOTE (tractorulM @ Jan 31 2008, 09:14 AM) *
masina cu pricina,mai era folosita,adica avea nr noi,inmatriculata,nu era radiata???


Am un prieten care se rupe in figuri cu un astfel de specimen. Unde mai pui ca e si "cu tuning" (atat cat se poate face tuning la un Oltcit), si tare mai da emortii celor "care prind spectacolul"
IRONIK
QUOTE (dispecerattractari @ Dec 19 2008, 01:26 AM) *
QUOTE (tractorulM @ Jan 31 2008, 09:14 AM) *
masina cu pricina,mai era folosita,adica avea nr noi,inmatriculata,nu era radiata???


Am un prieten care se rupe in figuri cu un astfel de specimen. Unde mai pui ca e si "cu tuning" (atat cat se poate face tuning la un Oltcit), si tare mai da emortii celor "care prind spectacolul"


daca mai aveai putina rabdare se implinea un an de cind nu sa mai scris aici biggrin.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.