Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Problema renault
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Renault
ss105904
Buna ziua!

Am urmatoarea problema cu firma renault. Acum un an de zile mi-a fost scoasa masina din garantie, un Nissan Primera. Am contactat importatorul pentru lamuriri prin e-mail. Nu le-am primit in schimb de atunci adresa mea de mail a fost introdusa fara acceptul meu in baza lor de date si tot primesc oferte de renault. Dupa cum probabil stiti renault si Nissan au fuzionat ...

Am incercat sa ma dezabonez de multe ori de la serviciul lor de newsletter insa fara succes. Pur si simplu browserul se bloca. Acum nici macar nu mai apare in mail linkul de dezabonare. Din cand in cand imi trimit si ofertele de Dacia.

Daca ma poate ajuta cineva asi fi recunoscator.

Un sfat pentru cine doreste sa-si achizitioneze o masina renault: sa mearga intr-un service renault in receptie si sa vada masinile care sunt programate pentru ziua respectiva si ce probleme au. Sunt scrise si kilometrajele. Eu ultima data am vazut ca schimbau kit de distributie la 20.000km la un megane si turbina la 35.000km la un laguna2.
ionut83652
canad ai semnat contractul una din calauze era publicitatea si promovarea marci (deci tiai dat acordul) sau trebuia sa faci o cerere sa nu ti s efolosesca datele !poti face si acu asta la reprezentanta si ei inceteaza cu bombardarea!
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.