Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Chevrolet Aveo Platinum 1.4 57J
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Chevrolet
Radu105703
Buna ziua!
Dupa multe cautari, multe nopti pierdute si citit forumuri despre masini, multe test-drives.. m-am decis !
Astazi am dat banii pentru un Chevrolet Aveo Platinum Red Flame, modelul Sedan.(4 usi)
(Luat de la reprezentanta Di-Bass din simplul motiv ca e mai aproape de mine)

Rog pe cei care au deja acest model sa scrie primele impresii, ce le place si mai ales ce NU le place, sfaturi pe care le considerati utile si in general cat mai multe detalii.

O zi cat mai buna tuturor smile.gif
Andras101185
Welcome to board. Am exact acelasi model chiar si culoarea dar are schimbator automat. Pana acum am 200 Km asa ca nu prea pot spune mai multe. Pe drum se comporta excelent, in schimb culoarea asta se murdareste destul de rapid. Pentru alte informatii citeste posturile anterioare din forum.
puchianu105322
felicitari pentru achizitie radu 105703, si eu am platit un aveo sedan 1,2 si tot rosu flame.ai luat masina (daca nu cand au spus ca vine).A mea nu a sosit si stau din 24 04 `07,s-ar putea sa vina prin 20-30 -06.Bafta si sa ne mai auzim
Remus107527
felicitari!
la ce pret? leasing sau credit? cum e?
sint curios pt ca si eu vreau unul....smile.gif
puchianu105322
Ptr remus.Masina am platito cash 8420e-batranul meu vw passat parca 7450 e ramas.Fara prea multe dotari din lipsa de mony.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.