Help - Search - Members - Calendar
Full Version: gps pe nissan primera (acenta)
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Nissan
viorel105136
Posesorii de Nissan Primera cu motor de 1,6 stiu ca desi au cateva comenzi pe masina sistemul GPS ca atare nu este integrat din constructie decat la modelele de 1,8 si mai mari. Consider oportuna incercarea de a integra acest sistem si pe modelele cu motor de 1,6- atat timp cat masina este pregatita pentru asa ceva-in loc sa achizitionezi un altul portabil si sa-i porti permanent grija. Personal am contactat reprezentanta Nissan dar inca nu am primit nici un raspuns asa incat incerc sa provoc o discutie in speranta ca pot sa apara mai multe idei si solutii.
test70259
Salut,

nu cred ca demersul tau se va finaliza fericit pentru noi. Sincer sa fiu pe mine nu ma deranjeaza asa mult. Pe mine in schimb ma deranjeaza ca atunci cand am sunat la service si am spus ca doresc sa mi se monteze un sistem cruise control pe masina au zis ca ma costa 2000 euro si ca ei nu am facut asa ceva nici odata (Badsi Nissan se numeste service-ul). Probabil ca suma a fost aruncata doar pentru a ma face sa renunt.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.