Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AEROGRAF (desene) pe masini constanta
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini.ro
ionescu105101
SAL deschid acest subiect sa se faca mult mai cunoscut aerograful in romania si sa existe mai multi doritori de desene originale facute de mana decat vinylurile.noroc si astept comment-uri si cu atat mai bine dak exista doritori . calitate maxima[/b]
ionescu105101
o sa pun cateva poze
ionescu105101
........................
ionescu105101
calitatea pozelor nu e prea buna k leam micsorat f mult
ionescu105101
.............................
mike.omega
Te rog sa ai in vedere ca publicitatea este interzisa pe acest forum smile.gif
ionescu105101
manere seat
ionescu105101
un 206 nu prea imi place, dar asa a vrut clientul..
ionescu105101
alta poza
ionescu105101
blush.gif
ionescu105101
partea laterala bmw
ionescu105101
biggrin.gif biggrin.gif
ionescu105101
si multe alte poze vor urma.. sper sa va placa biggrin.gif
_Theo_
esti talentat. keep up the good work! nu e reclama, lasati-l :angel: beer.gif
Elena A.
Si daca e reclama, merita sa-si faca..asta e un fel de arta, deci keep it up :help:
Baby Blues
Si eu zic ca merita sa-si faca reclama! Asta chiar e talent! As propune sefilor dupa aici daca se poate chiar sa-l lase sa-si faca reclama si sa "conduca" acest topic, deoarece chiar este de folos forumului. Oricum nu stiu daca este considerata reclama atat timp cat omul o face din pasiune.
VAG, GM, etc, nu fac masini din pasiune. biggrin.gif
Si eu (masina) am cochetat cu aerograful dar datorita calitatii sau mai bine zis vechimii vopselii (Opel-ului) a fost mai complicat. Mi-as dori si chiar nu vad nici un inpediment acestui tip de reclama deoarece se imbina foarte mult cu arta... De fapt e arta curata. Curat murdar coane Fanica. E doar o parere! Nu o luati in seama.
marius68582
Interesant.
In opinia mea este borderline kitch,dar in nici un caz nu sunt omul care sa arunce cu rosii in artist.Sunt convins ca nu oricine poate face asa ceva si ca necesita multa munca.

Contribui si eu cu ceva mai aproape de preferintele mele biggrin.gif





[/
Alex-F1
Marfa frate.....da io unu nici nu indraznesc sa ma gandesc la scoruri!!!!!! blink.gif Chiar, cum e pretul, pe cm2 sau cum?
ionescu105101
ms ptr incurajari. si la inrebarea ta alex ..nu prea mult in jurul a 200 e.chiar am facut o capota de passat, o so pun so vezi.noroc
Mariustom
QUOTE(ionescu105101)
.,.,.,.,.,.,.


D-le Ionescu, așteptăm lămuriri pentru mesajul dvs de mai sus.

Ceva semne heraldice, heroglife, și noi nu știm ?
Sper că nu se vor repeta :bash:
ionescu105101
am pus niste poze si nu sau incarcat..si trebuia sa scriu ceva si nu aveam ce...asa ca am pus hieroglife.nu se mai intampla
juice_design
Suuper creatie!

Exista arie speciala pt publicitate
NGZ
Io nu vad nicio creatie d'a lu' Ionescu. Mi-am adus aminte de povestea aia cu hainele imparatului.
Daca ati sters desenele pentru ca acestea ar insemna reclama, atunci stergeti si topicul pentru ca nu-si mai are rostul.




Hoinar
NGZ, forumul a suferit un upgrade acum ceva timp si multe topicuri cu poze au fost transformate in topicuri fara poze smile.gif
Juice, as fi interesat sa vad poze, ca-mi place arta pe masini, dar nu vad nici una pe site-ul tau..Vad doar preturi smile.gif.
Otto73
Mie-mi plac creatiile astea dar sincer NU pe masinile mele.
Asa imi plac si tatuajele dar NU pe corpul meu.
lysten
vreau sa pun si eu o intrebare celor care se ocupa cu desenul de masini auto...am o mica placere la masini sa vad desene animate pe ele...as vrea sa stiu daca se poate face desene cu tom si jery pe masina sau daca nu sa dau la comanda si sa stiu si pretul daca nu exagerez putin ..va multumesc..si apropo de talentu dvstra sunteti tari...ggg
lysten
uitasem sa mai spun cv ... daca se poate face desene la comanda sau direct din vopsea vreau sa imi fac unul pe ambele parti ale masinii...cu tom si jery dar asta sa nu cuprinda peisajul din spatele desenului..spre exemplu pomi case sau ma rog eu stiu ce ..doar personajul din imagine adica tom si jery...daca se poate face undeva in prahova ...sau daca se poate trimete actipild prin fancurier...si de stie cineva sa ma anunte pe id mihai_tudor882000...multumesc mult.
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.