Help - Search - Members - Calendar
Full Version: AWD Kit
Masini.ro Forum > Discutii generale > Off Topic
f1anatic
Numai 450 de dolari
http://kalecoauto.com/index.php?main_page=...;products_id=38
air_wolf
biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Perfectly Clear Tail Lights biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif tare rau de tot!!!!
HalbaSus
Foarte tare biggrin.gif
M A R I A N
Eu l-as incerca mai intai pe o Dacie veche si, apoi, daca merge, l-as monta pe Yaris.
Oare chiar asa de simplu este pe cat pare?
fishbone
Da Mariane, este atat de simplu. Site-ul este excelent, eu am mai cumparat de la ei si n-am avut nici o problema. Au niste preturi senzationale si intotdeauna mi-au ajuns produsele imediat la usa. Marian, daca vrei spune-mi ce sa cumpar pentru tine si ti le trimit prin posta nici o problema. Dar eu totusi nu cred ca ar fi un kit bun pentru Yaris. Acele piese sunt facute pentru masini cu cuplu mare si ma tem ca un motor de 1.0 pur si simplu nu dezvolta cuplul necesar pentru a reusi sa invarta componentele kit-ului, darmite cele 2 roti in plus.
Acel fabricant/distribuitor are in acelasi timp pe stoc alte chestii excelente precum:
Engine oil bypass kit
Lichid de semnalizatoare
Tevi de evacuare perfect circulare
Izolare termica pentru radiator

Si altele
Eu mi-am comandat niste rulmenti de evacuare, arcuri pentru pistoane, un dispensator de tampoane pentru sotie si o curea de ambreiaj pentru o performanta sporita. Am avut si acel kit AWD pentru Nissan-ul anterior dar mi s-a rupt o curea si mi-a fost prea lene ca sa o mai inlocuiesc. Chestia ciudata e ca masina avea tractiune in 3 roti, daca-ti vine sa crezi asa ceva. Si am mai avut o problema dar nu din cauza piesei lor ci din cauza Nissan-ului. Mi-a cazut relantiul in baia de ulei.

Apropos bai baieti, drifting ca drifting, dar ieri am reusit in sfarsit sa perfectionez tehnica de intors cu faza scurta. Asa ca status-ul de Pilot mi se potriveste in acest moment de minune
:romania:
G e o r g e
QUOTE(fishbone)
Da Mariane, este atat de simplu. Site-ul este excelent, eu am mai cumparat de la ei si n-am avut nici o problema. Au niste preturi senzationale si intotdeauna mi-au ajuns produsele imediat la usa. Marian, daca vrei spune-mi ce sa cumpar pentru tine si ti le trimit prin posta nici o problema. Dar eu totusi nu cred ca ar fi un kit bun pentru Yaris. Acele piese sunt facute pentru masini cu cuplu mare si ma tem ca un motor de 1.0 pur si simplu nu dezvolta cuplul necesar pentru a reusi sa invarta componentele kit-ului, darmite cele 2 roti in plus.
Acel fabricant/distribuitor are in acelasi timp pe stoc alte chestii excelente precum:
Engine oil bypass kit
Lichid de semnalizatoare
Tevi de evacuare perfect circulare
Izolare termica pentru radiator

Si altele
Eu mi-am comandat niste rulmenti de evacuare, arcuri pentru pistoane, un dispensator de tampoane pentru sotie si o curea de ambreiaj pentru o performanta sporita. Am avut si acel kit AWD pentru Nissan-ul anterior dar mi s-a rupt o curea si mi-a fost prea lene ca sa o mai inlocuiesc. Chestia ciudata e ca masina avea tractiune in 3 roti, daca-ti vine sa crezi asa ceva. Si am mai avut o problema dar nu din cauza piesei lor ci din cauza Nissan-ului. Mi-a cazut relantiul in baia de ulei.

Apropos bai baieti, drifting ca drifting, dar ieri am reusit in sfarsit sa perfectionez tehnica de intors cu faza scurta. Asa ca status-ul de Pilot mi se potriveste in acest moment de minune
:romania:


air_wolf
QUOTE(fishbone)
Apropos bai baieti, drifting ca drifting, dar ieri am reusit in sfarsit sa perfectionez tehnica de intors cu faza scurta. Asa ca status-ul de Pilot mi se potriveste in acest moment de minune
:romania:


bai da, respect! e cea mai grea manevra intorcerea cu faza scurta. :1:
Mariustom
Eu cred că și mai grea e întoarcerea cu motorul oprit și cu piciorul pe frână. După muuulte încercări, abia am reușit să opresc motorul. Încă n-am reușit să pun și piciorul pe frână, în timpul manevrei biggrin.gif

Măi, lăsați-o încolo de miștocăreală. Omul a întrebat serios și voi, imediat, atât ați așteptat.
Șo pă el. :bash:

Voi, perfecților tongue.gif biggrin.gif :wave:

PS: nici eu nu-s mai breaz biggrin.gif wallbash.gif
mike.omega
Topicuri de caterinca, bancuri si glume avem smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.