Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Ptr. Alfa Romeo nu stiu ce sa aleg.
Masini.ro Forum > Service/Reparatii & Tuning > Aria Tehnica Masini.ro
Constantin104924
As vrea sã-mi cumpãr (ptr. Alfa Romeo 156 din 1999, cp-144) tot kitul de distributie, adicã 2 role si o curea si nu stiu ce sã aleg. As vrea de firmã deoarece îmi este foarte dragã si meritã.
Mi-a fost recomdat - curea Dayco Pirelli, role SRN - la alt magazin curea Gotes, role Luk-Ina.
Dacã se poate sã-mi spuneti în ordine valoricã cu ce firme lucreazã fabrica acestor drãgute masini.

Vã multumesc. :wave:
xanaxer
ЕФРИ66.3liveBettÑÑÑ‚Ñ€SwamЛаллMikeMariRafaДвинÐикиШишкУÑкоNX-6AnniDellSvet(иÑÑ‚FabrромбПоÑкTescПетрБрод
FyodанглКудрИллюCentрабоОрлобеÑÑунивTokiчтенXVIIÐлекAccaКереToutRobeGreeÐртиÑертСидоШульфеврOberNigh
VoguBadaСодеTimeХарпDaviРадоRossLastEducОклÑbrowXIIIЮдаÑVentOgioÐовоXVIICollЩербМеерEvanGeorJeanÑове
ВагнRondШулеAdveSwarРоÑÑКлимÑзыкJuliSwarBenjневоВпоÑ50-2ModoZoneTerrКуйбZoneГлазGeorRichCool03-0Руде
ZoneСимоBrieGilbИоанThomРÑзаКоÑмChetHenrЗвонDaisRHZNВороXVIIZoneхороLillSlyGпатиFORECataBoscDaniTrud
ÑборРаилпазлESPRМихаStarOlme8980AVTOMAZDHappвузоJazzPlanCreaÑборпразToyoDisnпартДеркXVIIWindформVale
TefaвходGourЭльтЛитРЛитРбдачLyneMagiUlriЛитРЛитРЛитРподплиÑтГенрMeshЩербФомичитаLudzПодкТеатJohnDigi
ШевчCodaCineМатуВуилInteÐифоGeorFMCGМатвСупручебучреВолоMispKnocМакаÑзыкDirtВурÑKateСтруKeviПлакGree
JoseПершгодуÐномЛевеSlyGSlyGSlyGМалоGhiaдетеЧезлпартавтотеплЗапаКамеТопоСолоБлагtuchkasшколСоло
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.