Help - Search - Members - Calendar
Full Version: salonul moto bucuresti 2007
Masini.ro Forum > Masini.ro > Masini pe doua roti
pretorian
mergeti sa vizitati salonul moto in perioada 28.04-02.05 in cadrul romexpo, nu o sa regretati, pe langa motoare si accesorii va mai clatit si ochii cu ceva fete frumoase biggrin.gif , atractia salonului este un custom choper ca cele din hot road american choper de pe discovery.
pretorian
si cateva poze
pretorian
biggrin.gif
pretorian
asa arata o cursiera biggrin.gif
pretorian
biggrin.gif
pretorian
biggrin.gif
pretorian
biggrin.gif
pretorian
si....asa arata mama motocicletelor :angel:
pretorian
biggrin.gif cam asta e ce vreau eu dar putin mai musculoasa :angel:
pretorian
un ss-r superb blush.gif
pretorian
aici avem un clasic in viata biggrin.gif
pretorian
biggrin.gif
pretorian
biggrin.gif
pretorian
ceva serios biggrin.gif
pretorian
aici e si mai serios blush.gif
pretorian
ops....mi-a scapat degetu' pe buton :doh:
pretorian
si altfel de jucarii.... biggrin.gif
pretorian
si in sfarsit atractia salonului hot road american choper '' fabricat de un roman in romania ''
pretorian
blush.gif
pretorian
mda... blush.gif vad ca nu prea se comenteaza pozele astea..
Seri
Ultimul chopper cred ca are un ampatament de 3m, iar raza de bracaj este de 50m! blink.gif Trebuie sa intri cu el pe pista de alergare a stadionului ca sa te intorci.
Am vazut ca a fost multa lume importanta la salon: Ion Tiriac, Ilie Nastase si Calin-Popescu Tariceanu.
pretorian
QUOTE(Seri)
Ultimul chopper cred ca are un ampatament de 3m, iar raza de bracaj este de 50m! blink.gif Trebuie sa intri cu el pe pista de alergare a stadionului ca sa te intorci.
Am vazut ca a fost multa lume importanta la salon: Ion Tiriac, Ilie Nastase si Calin-Popescu Tariceanu.

1. cred ca e construit sa mearga pe sosele din america (chiar daca e fabricat in ro).
2. daaa, multa lume importanta si figuranta.. :bash: unu sa se dea mare cu ce are in pivnitele lui (citat), altul nu are 5 lei sa plateasca intrarea ca deh e premier....si ultimul ca sa mai apara putin pe sticla pentru reclama...
air_wolf
la cine erau scuterele galbene gen SM?
pretorian
din pacate nu pot sa te ajut caci nu m-am uitat sa vad cum ii chiama blush.gif
air_wolf
i-am gasit, in salaj biggrin.gif 1600eur, sachs madass. merita banii, nu e chinezesc si in viziunea mea e un inceput pentru un future enduro...
pretorian
biggrin.gif e cam lung drumul de la scutereala la enduro blink.gif dar e un inceput (cum ai zis tu) de a-ti tine echilibrul, bafta. beer.gif
air_wolf
sa fie. biggrin.gif cu prima ocazie de finante libere imi iau unul. chiar imi place cum arata, am sa incerc sa gasesc unul sa-l incerc. imi place ca e incalecat, nu stai in sezut pe el, ca pe un scuter obisnuit.
pretorian
mie imi place ca e mai inalt si arata putin altfel decat 1 scuter obisnuit
Seri
Mie mi se pare ca este un pocket bike. In plus seamana cu o bicicleta si sigur are acel sound uncoool de motor in 2 timpi.
pretorian
pai cum ai vrea sa se auda sunetul unui scuter?
blink.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.