Help - Search - Members - Calendar
Full Version: vreau un A 4
Masini.ro Forum > Marci de masini > Marci de masini > Audi
florin104519
am o mare dilema. vreau cu disperare un A4 din 2002 si pot da 1200-12500 euro. nu stiu ce sa aleg intre motorina si bezina. ce ma sfatuiti? :wave:
Mihai98076
dieselul e foarte economic.Am(A3)diesel si imiplace.Reprize bune,foarte sportiv.Atentie insa ca la ficare 90.000km trebuie sa ii schimbi kitul de distributie.Cam 21 milioane in reprezentanta si 12 daca te descurci si iti iei tu piesele.Am mers cu amindoua,si prefer dieselul.Acum vezi si ce gasesti.
HalbaSus
Daca iti permiti ia-ti benzina 1.8T (nu lua 1.6, sau 2.0 pentru ca sunt slabute), e adevarat ca si dieselul se misca bine si e foarte economic, dar sub capota tot un tractoras o sa ai, eu am diesel si as schimba oricand pe benzina. E mai puternic, mai silentios, mai rafinat... Bine eu circul destul de putin (maxim 12.000 km/an) deci nu ar fi o problema sa-mi permit costurile suplimentare la pompa.
florin85222
nu credeam ca mai exista cineva care prefera benzina in comparatie cu motorina
oricum stiu cum e benzina acum am pe motorina si nu m-as mai intoarce niciodata la benzina
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.